Ana sayfa » Mobil » Galaxy S21 Ultra; “en kaba telefon” geliyor, mu?

Galaxy S21 Ultra; “en kaba telefon” geliyor, mu?

Galaxy S21 Ultra; “en kaba telefon” geliyor, mu?

Galaxy S20 serisinin gölgesinde kalacağı söylenen Galaxy S21 serisinin Ultra modeli tasarımsal olarak ortaya çıktı; yine mi hayal kırıklığı?

Son günlerde birçok kaynak tarafından gündeme getirilen ve son olarak “Galaxy S20’den daha başarısız olacak” denilen Galaxy S21 serisi netleşmeye başlıyor. Az önce sızdırılan Galaxy S21 render görüntülerinin ardından ortaya çıkan Galaxy S21 Ultra görüntüleri, “hayal kırıklığı olacak” söylemlerini de doğruluyor. Güzellik her ne kadar göreceli bir kavram olsa da oldukça kaba ve kalın bir kamera kurulumu ile ortaya çıkan Samsung Galaxy S21 Ultra, her zamanki gibi insanları ikiye böleceğe benziyor.

Ortaya çıkan render görüntülerinde siyah polikarbon bir kapak ile görülen Samsung S21 Ultra, 6.7 inç ila 6.9 inç büyüklüğünde bir ekranla gelecek. Önceki “Galaxy S” modellerinden alıştığımız gibi delikli ekran yapısını benimseyecek olan cihaz, sol üst köşede oldukça kalın ve büyük bir kamera kurulumuna sahip olacak. Sol köşe ile bütünleşmiş bir şekilde gözüken bu kurulum, dört arka kamerayı da üzerinde barındıracak.

Bunların yanı sıra oldukça ince çerçevelerle dikkat çeken S21 Ultra, 165,1 x 75,6 x 8,9 mm boyutlara sahip olacak. Onleaks‘ın açıklamalarına göre beklenenden çok daha erken tanıtılacak olan telefon, Ocak 2021‘de resmiyet kazanabilir.

Telefon hakkında bildiğimiz tasarımsal detayların hepsinin bunlar olduğunu belirterek, önümüzdeki günlerde yapılacak iddiaları beklemeye koyulalım.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.