Mobil Ekim 17, 2020 12:00

Huawei X Gentle Monster Eyewear II Çok Şık ve Sade!

Piyasada her yere el atan Çinli teknoloji devi, gözlükleriyle de fark yaratıyor. Huawei X Gentle Monster Eyewear II bugün tanıtıldı.
Huawei X Gentle Monster Eyewear II Çok Şık ve Sade!

Yeni gözlük Çinli teknoloji devinin moda markasıyla işbirliğinin ikinci neslidir ve daha lüks tasarım ve ek akıllı işlevler de sunar. Huawei X Gentle Monster Eyewear II, Gentle Monsters’ın tasarımlarından “cesur” ve “ileri görüşlü” varyasyonların yeni bir koleksiyonudur. Bir tüketici elektroniği üreticisi ile moda markası arasındaki bu ortaklık, akıllı teknolojiyi lüks aksesuarlara entegre etmektir.

Resmi notlara göre, ağırlık ve genel olarak daha ince bir yapı için plastik titanyumdan yapılmış daha konforlu bir tasarımla geliyor. Eyewear II, müzik dinlerken veya oyun oynarken daha sürükleyici bir ses deneyimi için daha geniş bir ses alanı aralığı sunan daha büyük ve daha ince bir amplitüd hoparlöre sahiptir. Ayrıca, her iki yanında, çift yönlü ses odacıkları aracılığıyla sesi doğrudan kullanıcıların kulaklarına iletebilen bir yarı açık hoparlör ile benzersiz bir gizli akustik tasarımına sahiptir.

Bu, ses sızıntısının azaltılmasına yardımcı olur ve ayrıca çevredeki ortam gürültüsüne uyum sağlayarak sesi otomatik olarak ayarlayabiliyor. Eyewear II ayrıca, sol şakağa çift dokunuşla kolayca erişilebilen bir sesli asistanla birlikte geliyor. Diğer hareket tabanlı kontroller de, kullanıcının gözlüğü kullanmadığını da algılayabilen, cihazın çoklu gelişmiş sensörleri tarafından destekleniyor.

Tek bir şarjla 5 saate kadar sürekli kullanım sunar ve hatta NDC ve kablosuz şarj teknolojisini destekliyor. Fiyatı ise 470 $ olarak belirlendi.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.