Mobil Ekim 15, 2020 16:30

Xiaomi, iPhone 12’nin şarj cihazı ile gelmemesine trol bir gönderme yaptı!!!

Xiaomi, Apple'ın iPhone 12 modellerini kutudan şarj cihazı ile çıkarmaması ile ilgili trol bir Tweet attı; İşte Apple buna çok kızacak.
Xiaomi, iPhone 12’nin şarj cihazı ile gelmemesine trol bir gönderme yaptı!!!

Teknoloji dünyasının merakla beklenen telefonları iPhone 12 serisi nihayet tanıtıldı. Apple’ın öve öve bitiremediği bu telefonlar, özellikleri ve tasarımıyla beklemeye değdi. Lakin kutuda olması gereken en önemli aksesuarlar maalesef bu cihazların beraberinde gelmedi. Daha önce Apple’ın, iPhone 12 modellerini kutudan şarj cihaz cihazı ve kulaklık olmadan çıkaracağına dair bazı iddialar vardı. Kimileri bu duruma gülse de, olay gerçekten de iddia edildiği gibi oldu ve bu yıl bütün cihazlar kutuda şarj cihazı olmadan piyasaya sürüldü. Güya  eatıkları azaltmak isteyen ABD’li üretici, telefonun kutularını küçük üreterek doğaya yararlı olmak istediğini belirtti. Bu yüzden de şarj cihazı ve kulaklık gibi önemli aksesuarları çıkartarak kutunun boyunu küçülttü. Haliyle bu durumu da fırsata çeviren Xiaomi, dalga geçmeden yapamadı. Twitter üzerinden trol bir paylaşım yapan Xiaomi, yeni iPhone 12 serisinin kutudan şarj cihazı ile çıkmamasıyla ilgili Apple ile resmen dalga geçti.

https://twitter.com/XiaomiEspana/status/1316279380717588480

Xiaomi, yukarıda da gördüğünüz gibi trol tweet’ine ”Günaydın MiFans” ile başlayıp, daha sonra ise” bugün akıllı telefonlarımızın kutuda şarj cihazı olmadan geldiğini hayal ettik. Kabus gibiydi ” sözleriyle de bitirdi. Bu duruma bir hayli takılmış olan Xiaomi, tıpkı bizim gibi Apple’ın doğayı düşündüğü için bu aksesuarlarını çıkarmadığına inanıyor. Bunun yanı sıra Samsung’da, Apple’ın 5G’ye yeni geçmesiyle ilgili ufak bir trol Tweet paylaştı. Bakalım Apple’dan bir cevap gelecek mi?

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.