Ana sayfa » Akıllı Telefon » LG K92 5G neredeyse tüm özellikleriyle görüldü!!! Geliyor iki gözüm!

LG K92 5G neredeyse tüm özellikleriyle görüldü!!! Geliyor iki gözüm!

LG K92 5G neredeyse tüm özellikleriyle görüldü!!! Geliyor iki gözüm!

LG, akıllı telefon üretiminde dur durak bilmiyor. Koreli üretici şimdi de orta segment için LG K92 5G modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Bir zamanların en etkin akıllı telefon üreticilerinden olan LG, 2020 yılını orta sınıf telefonlarıyla bitirmek istiyor. Çinli üreticilere karşı derin bir rekabet içerisinde olan Koreli üretici, şimdi de orta segmente 5G’li LG K92 modeli ile giriş yapmak için hazırlanıyor. LG K92 5G, aslında daha önceden bir kaç sızıntısı ile karşımıza çıkmıştı. Ancak cihazın resmi özellikleriyle ilgili herhangi bir kanıtı bulunmuyordu; bu yüzden de doğruluk payı oldukça düşüktü. Şimdi ise elimizde bu telefonla ilgili bilmeniz gereken neredeyse tüm özelliklere resmi olarak hakimiz.

Google Play Consol sitesini ziyaret eden LG K92 5G, aşağıdaki resimden de göreceğiniz üzere delikli bir ekrana (1.080 x 2.400) sahip olacak. Bunun yanı sıra ekranın üzerinde, orta kısma yerleştirilmiş bir selfie kamerası yer alacak. İşlemci özelliklerinden bahsedecek olursak K92 5G, Snapdragon 690 yonga setinden güç alacak ve  6GB RAM ile desteklenecek. Ayrıca Adreno 619 GPU ile de gücüne güç katacak.

Google Play Console listesi son olarak, cihazın kutudan Android 10 işletim sistemi ile çıkacağını ortaya koyuyor. Bunun dışında ise farklı bir bilgi vermiyor. Zaten herkesin merak ettiği temel özellikler burada yeterince listeleniyor.

Şu ana kadar K92 5G hakkında tüm bildiklerimiz bu kadar. Ancak yeni bir sızıntı olduğunda tekrar sizlerle paylaşacağız.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.