Ana sayfa » Mobil » Apple HomePod Mini Küçük Ama İşlevsel!

Apple HomePod Mini Küçük Ama İşlevsel!

Apple HomePod Mini Küçük Ama İşlevsel!

Apple HomePod Mini, evde müzik keyfini arşa çıkarmak için geliyor. Yurtdışı için oldukça uygun fiyatlı olduğunu söyleyebiliriz.

Bugünkü Apple etkinliğinde duyurulan ilk ürün HomePod Mini akıllı hoparlör oldu. Yeni hoparlör sadece özelliklerle dolu değil, aynı zamanda 2018’de duyurulan HomePod’un maliyetinin bir kısmına mal oluyor.

HomePod Mini, üstünde bir ekran ve düz bir taban ile küre benzeri bir tasarıma sahiptir. Hoparlörü saran ve tek sürücü birimini, iki pasif radyatörü ve altta bir akustik dalga kılavuzunu örten bir örgü kumaş vardır.

Hoparlör, Apple’ın müziğin nasıl ses çıkardığını saniyede neredeyse 200 kez ayarladığını açıkladığı “hesaplamalı ses” sağlayan bir Apple S5 yongasıyla güçlendirilmiştir.

İki HomePod Mini hoparlörü birbirine yakın yerleştirin ve otomatik olarak stereo modunda çalışırlar. Apple, Google Asistan’ın “Yayın özelliğini” de kopyaladı ancak buna Intercom adını verdi.

Intercom ile kullanıcılar evdeki diğer HomePod hoparlörlerine sesli mesaj gönderebilecekler. Diğer uçtakiler de cevap verebilecek. İnterkom mesajları ayrıca iPhone’lar, Apple Watch gibi diğer bağlı cihazlarda da görüntülenecek ve hatta AirPod’larda oynatılacaktır.

Tüm akıllı hoparlörlerde olduğu gibi HomePod Mini, akıllı ev cihazlarını kontrol etmek için de kullanılabilir. Işıkları ve diğer akıllı ev cihazlarını kontrol eden bir hub olarak çalışıyor. HomePod Mini, iHeart Radio ve TuneIn dahil birçok hizmetten akışı destekliyor.

Apple, Google’ın Nest Audio akıllı hoparlörü ile aynı fiyata sadece 99 $ ‘lık inanılmaz bir fiyatla onu tamamlıyor. Bu, 2018 HomePod hoparlörünün lansman fiyatının dörtte biri. HomePod şimdi 199 $ ‘a kadar düşük bir fiyata satılıyor, ancak insanların tek bir HomePod hoparlörü yerine iki HomePod Mini hoparlörü aldığını görmekten şaşırmayacağız.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.