Ana sayfa » Mobil » Smartisan Nut Pro 4, Bu Ne Kadar RAM Arkadaş?

Smartisan Nut Pro 4, Bu Ne Kadar RAM Arkadaş?

Smartisan Nut Pro 4, Bu Ne Kadar RAM Arkadaş?

Oyun performansını arşa çıkaran, adeta bilgisayar görevi gören Smartisan Nut Pro 4, rakiplerini kıskançlıktan çatlatacak.

Güçlü akıllı telefonların üretiminde uzmanlaşmış bir şirket olan Smartisan, tam bir hafta sonra, 20 Ekim’de amiral gemisi cihaz Smartisan Nut Pro 4 modelinin piyasaya çıkacağını duyuran bir teaser görüntüsü yayınladı. Geçen yıl , popüler TikTok platformunun geliştiricisi olan Çinli ByteDance şirketinin katılımıyla oluşturulan Nut Pro 3 piyasaya sürüldü. Bu kez daha güçlü küçük kardeşi geliyor.

Nut Pro 4 akıllı telefonun Qualcomm Snapdragon 865 yongası ve 16 GB’a kadar RAM taşıyacağı bildiriliyor. Ekipman, 512 GB kapasiteye kadar bir flash sürücü içerecektir.

Konuşma, otonom olmayan (NSA) ve otonom (SA) yapıları kullanan beşinci nesil ağları destekleyen bir 5G modemin varlığı hakkındadır. Yeni telefon 108 megapiksel ana sensöre sahip çok modüllü bir kamera ile donatılacak. Ayrıca akıllı telefon en az Full HD + çözünürlüğe sahip bir ekran alacak. Güç, hızlı şarj desteği olan yeniden şarj edilebilir bir pil ile sağlanacak, ancak geliştirici kapasitesini daha sonra açıklayacak.

Smartisan en son 31 Ekim’de Nut Pro 3’ün tanıtıldığı büyük bir akıllı telefon ürününü piyasaya sürmüştü. Telefon, Snapdragon 855 Plus işlemciden güç alan ve dörtlü kamera kurulumuna sahip bir amiral gemisi modelidir.

Şirketten gelecek akıllı telefonun özellikleri ümit verici görünüyor, ancak cihazın piyasada nasıl fiyatlandırıldığı, hangi bellek çeşitlerinin piyasaya sürüldüğü ve ne zaman satışa çıkacağı merak konusu. Bu ayrıntıları bilmek için birkaç gün daha beklememiz gerekecek.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.