Mobil Ekim 14, 2020 12:00

MediaMarkt beyaz eşya kampanyasını duydunuz mu? İndirime bak

MediaMarkt beyaz eşya kampanyasını duydunuz mu? İndirime bak

MediaMarkt beyaz eşya kampanyası başladı. Peki, kampanya ile ne kadar indirim sunuluyor? Tüm detayları sizler için araştırdık…

MediaMarkt indirimlerini paylaşmaya devam ediyoruz. Bu indirim kampanyası bizim de ilgimizi ciddi anlamda çekti zira bizde ofiste bir yenilik yapmayı düşünüyorduk. Peki bugün başlayan MediaMarkt beyaz eşya kampanyası bize ne sunuyor?

Bu kampanya dahilinde iki adet beyaz eşya alımlarında sepette %20 indirim yapılıyor. MediaMarkt CLUB üyelerine özel 2 ve daha fazla beyaz eşya aldığınızda %20 net indirime sahip olabiliyorsunuz.

Son dönemde yaşanan pandemi sonrasında özellikle çamaşır makinelerinin oldukça önem kazandığını görüyoruz. Bakterileri %99,9 oranında yok eden çamaşır makineleri özellikle bebekli ailelerin en önemli tercihlerinden birisi oluyor.

Bununla birlikte kış ayının gelmesi ile birlikte de kurutma makinelerinin de öne çıktığını belirtmek gerekiyor. Zira çamaşırları ev içinde kalorifer üzerinde kurutmanın sağlık tarafında olumsuz etkileri var. Özellikle bu pandemi sürecinde.

Birçok kişi ise son dönemde kurutmalı çamaşır makinesi tercih ediyor. Bunun en büyük sebebi de yerden tasarruf etmek. Buradaki dikkat edilmesi gereken en önemli şey ise şu; kurutmalı çamaşır makineleri yıkama kapasitesi kadar kurutma yapamazlar. Yani 11 kilogram yıkama kapasitesine sahip bir çamaşır makinesi 8 kilogram kurutma yapabilir. Bu da kurutmalı çamaşır makinesi alırken dikkat edilmesi gereken en önemli huşulardan biridir.

Beyaz eşya denince akla gelen ilk ürünlerden birisi de buzdolabı. Yeni nesil buzdolaplarını MediaMarkt mağazalarında bulabilirsiniz. Bu ürünlerden iki adet aldığınızda %20 net indirim aldığınızı da hatırlatalım. Bu indirimlerden faydalanabilmeniz için MediaMarkt CLUB üyesi olmanız gerekiyor. MediaMarkt CLUB üyesi olmak ise çok basit. Buradaki linke tıklayarak hemen üyeliğinizi gerçekleştirebilir ve indirimlerden hemen faydalanabilirsiniz…

 

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.