Ana sayfa » Mobil » Honor bu kez çok gizemli! Honor DNN-NX9…

Honor bu kez çok gizemli! Honor DNN-NX9…

Honor bu kez çok gizemli! Honor DNN-NX9…

Honor, amiral gemisiyle elde ettiği başarıyı orta segmente de taşıdı. Yalnız bu kez kod gibi adıyla bir telefon geliyor: Honor DNN-NX9.

Yeni bilgiler, Huawei’nin alt markası Honor’un Rusya’da yeni bir telefon piyasaya sürmek için hazırlandığını ortaya koyuyor. Cihazın adı henüz bilinmiyor ancak Hi-Tech Mail’in özel bir raporu, Rusya’nın onu alan ilk pazar olacağını ortaya koyuyor. Yayın, cihazın canlı çekimlerini de paylaştı. Honor DNN-NX9 modelinin, Honor 10X Pro gibi orta seviye özelliklerle dolu olduğuna inanılıyor.

Honor’un yakında gizemli telefon için bir lansman etkinliği düzenleyeceği tahmin ediliyor. Ancak Honor, Rusya’nın bir sonraki lansman etkinliği hakkında herhangi bir bilgiyi henüz onaylamadı.

DNN-NX96,67 inç ekrana sahip. Sızan görüntülerin hiçbiri telefon ekranının üst kısmını göstermiyor. Bu nedenle, telefonun çentiksiz mi yoksa delikli ekran tasarımına mı sahip olduğu şimdilik bilinmiyor.

Arka kamera kurulumu da canlı çekimlerde görünmüyor Muhtemelen telefonun polikarbonat dış yüzeyi parlak bir çekiciliğe sahip. Yan tarfta bir parmak izi okuyucu yer alıyor. Honor DNN-NX9, hızlı şarj için destek taşıyor, ancak tam şarj oranı henüz bilinmiyor. Cihazın alt kenarında 3,5 mm ses girişi, mikrofon, USB-C yuvası ve harici bir hoparlör bulunuyor.

Honor DNN-NX9 akıllı telefonun teknik özellikleri şu anda gizli. Cihazın bir Honor 30 serisi cihaz olarak piyasaya çıkabileceğine dair bazı spekülasyonlar var. Yaklaşan raporlar telefonun tüm önemli ayrıntılarını ortaya çıkardıktan sonra sizlerle paylaşacağız.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.