Ana sayfa » Güncel Teknoloji Haberleri » OnePlus 8T canlı duvar kağıtları sızdırıldı!!! İndirmeyen kalmasın!

OnePlus 8T canlı duvar kağıtları sızdırıldı!!! İndirmeyen kalmasın!

OnePlus 8T canlı duvar kağıtları sızdırıldı!!! İndirmeyen kalmasın!

OnePlus’ın yaklaşan amiral gemisi OnePlus 8T, lansmandan önce canlı duvar kağıtları ile birlikte sızdırıldı; İndirmeyen kalmasın.

Çinli teknoloji devi OnePlus, iddialı özelliklere sahip yeni amiral gemisi OnePlus 8T için artık gün saymaya başladı. 14 Ekim tarihinde gün yüzüne çıkacak olan bu telefon, lansmandan önce şimdi de canlı duvar kağıtları ile birlikte sızdırıldı. OnePlus‘ın bu yeni canlı duvar kağıdı ilk olarak Android 9 tabanlı Sony Xperia XZ Premium modelinde test edildi. Anca geliştiriciler bunun, Android 8.0 ve üstü diğer modellerde de çalışacağını belirtti.

OnePlus 8T canlı duvar kağıtları, tıpkı geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkan statik duvar kağıtları ile birebir aynı. Buna ek olarak bu canlı duvar kağıdının OpenGL kullanılarak işlendiğini de belirtmek isteriz. OpenGL, platformlar arası bir grafik API’sidir (Uygulama Programlama Arayüzü). Bu yüzden  canlı duvar kağıtları yalnızca iyi OpenGL performansına sahip cihazlarda stabil olarak çalışabilir.

Sizlerde OnePlus 8T‘nin bu canlı duvar kağıtlarını denemek istiyorsanız  APKMirror’a giderek APK dosyasını manuel olarak indirip cihazlarınıza kurabilirsiniz. Ancak bunu uygulamak için Google’ın kendi duvar kağıdı uygulamasından yararlanmanız gerekecektir. Google Duvar Kağıtlarını indirmek içinde BURAYA tıklayabilirsiniz.

OnePlus 8T, 14 Ekim tarihinde piyasaya sürülecek ve birçok yeniliği de beraberinde getirecek.  6.55 inç FHD + AMOLED ekran ile gelmesi beklenen bu telefon, Snapdragon 865 yonga setinden güç alacak ve 65W‘da hızlı şarj ile desteklenecek.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.