Ana sayfa » Mobil » iPhone 12 serisi lansmandan önce cıvıl cıvıl renkleri ile görüldü!!!

iPhone 12 serisi lansmandan önce cıvıl cıvıl renkleri ile görüldü!!!

iPhone 12 serisi lansmandan önce cıvıl cıvıl renkleri ile görüldü!!!

Merakla beklenen iPhone 12 serisine nihayet bugün kavuşuyoruz. Saat 20.00’da lansmanı yapılacak olan bu telefonlar, son kez karşımızda…

Apple, uzun süredir hepimizin merakla beklediği iPhone 12 serisi için artık nefesleri tuttu. Bu akşam saat 20.00‘da etkinliğe başlayacak olan ABD’li üretici, hem yeni nesil iPhone’larını hem de HomePod Mini gibi çeşitli ürünlerini tanıtacak. iPhone 12 modelleri hakkında zaten pek çok bilgiye sahibiz. Ancak lansman öncesinde sızan en gerçekçi sunum görüntülerini de sizinle paylaşmadan edemeyeceğiz…

Güvenilir bir kaynak olan ve sızıntılarını da sürekli olarak sizlerle paylaştığımız Evan Blass, birkaç saat sonra tanıtılacak olan iPhone 12 serisini en gerçekçi sunum görsellerini açığa çıkarıyor. Apple’ın ilk 5G‘li telefonları olması beklenen iPhone 12 serisi, daha önce hiç görmediğiniz bazı renk seçenekleri ile karşımıza çıkacak. Bunun yanı sıra sızdırılan görseller, cihazların kamera tasarımı gibi çeşitli donanımsal özelliklerini de ortaya koyuyor.

 

iPhone 12 serisi

Yukarıda da gördüğünüz gibi yeni iPhone 12’ler bu görsellerden ibaret olacak. Buna ek olarak kamera tasarımı da iPhone 11 serisini takip edecek. Çerçeve ve ekran oranında ise bir takım değişiklikler olacak. Örneğin; çentik tasarımı biraz daha kısalacak.

iPhone 12 serisi tasarım olarak tıpkı iPhone 11‘e benziyor. Ancak yeni renk seçenekleri ve bazı ince dokunuşlar, cihazı farklı kılan bir takım özellikler sunuyor.

Bakalım Apple bu akşam bize ne gibi sürprizler yapacak? Bekleyip görelim.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.