Ana sayfa » Mobil » OnePlus 8T, Kameranı Yesinler Şekerim!

OnePlus 8T, Kameranı Yesinler Şekerim!

OnePlus 8T, Kameranı Yesinler Şekerim!

Megapiksel savaşları devam ederken OnePlus 8T, sensör farkını ortaya koymaya ant içmiş gibi görünüyor. Kameranın detayları ortaya çıktı.

OnePlus 8T sadece iki gün içinde piyasaya sürülecek. Akıllı telefonun kamera özelliklerini ortaya çıkaran yeni bir sızıntı ortaya çıktı. Yeni amiral gemisinin 48 megapiksel dörtlü kamera kurulumuna sahip olacağı bildiriliyor.

Mukul Sharma’dan (@stufflistings) gelen bir tweet’e göre, yeni OnePlus cihazı, arkada 48 megapiksel birincil sensör, 16 megapiksel geniş açılı lens, 5 megapiksel makro lens ve 2 megapiksel derinlik algılayıcı ile geliyor. Öte yandan, ön taraf yalnızca tek bir özçekim kamerasıyla gelecek.

Arkadaki birincil sensör, sızıntıya göre bir Sony IMX586 sensörü, ön sensör ise bir Sony IMX471 lensidir. Maalesef, bu bilgileri doğrulamanın bir yolu yok ve kesin olarak bilmek için 14 Ekim resmi lansmanını beklememiz gerekecek. Bununla birlikte, bu yeni rapor, arka ve ön için benzer bir kamera kurulumunu ayrıntılı olarak ele aldığımız önceki raporlarla uyumludur.

Kayda değer bir istisna, geçen yılki OnePlus 7T’de yer alan telefoto lens. Ne yazık ki 8T’de telefoto lens yok ancak geniş açı kamerası mevcut. Dahası, cihazın Qualcomm Snapdragon 865 SoC ve 120Hz yüksek yenileme hızına sahip 6.5 inç  ekran gibi birinci sınıf özellikler ve özelliklerle gelmesi bekleniyor. Canlı konferansı da ele alacağımız için, daha fazla güncelleme ve yaklaşan lansman etkinliği için bizi izlemeye devam edin.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.