Ana sayfa » Güncel Teknoloji Haberleri » Merakla beklenen realme Q2 Geekbench performans testlerinde görüldü!!!

Merakla beklenen realme Q2 Geekbench performans testlerinde görüldü!!!

Merakla beklenen realme Q2 Geekbench performans testlerinde görüldü!!!

realme Q2 serisi hakkında sızıntılar dur durak bilmiyor. Şimdi de uygun fiyatlı olması beklenen realme Q2 modeli Geekbench performans testlerinde görüldü.

realme Q2 serisi ile ilgili sızıntılar gelmeye devam ediyor. Gerek realme başkanı, gerekse farklı  kaynaklardan sızan bilgiler, cihaz hakkında bilmemiz gereken neredeyse tüm özellikleri açığa çıkarıyor. Hatırlarsınız geçtiğimiz günlerde serinin iki model ile geleceği sızdırılmıştı. Bu modellerde sırasıyla realme Q2 ve Q2 Pro‘dan ibaret olacak. Q2 hakkında somut bilgiler elimizde var ve varlığını da arttırmaya devam ediyor. Ancak Pro modeli sırlarını korumaya devam ediyor. Zira deri tasarım ve işlemcisi dışında elimizde pek bir bilgi yer almıyor. Uygun fiyatlı olması beklenen realme Q2 ise, bugün yeni bir sızıntısıyla tekrardan gündeme düştü. Dimensity 800U işlemciye sahip olması beklenen realme Q2, bugün Geekbenhc performans testlerinde boy gösterirken sızdırıldı.

13 Ekim tarihinde gün yüzüne çıkması beklenen  realme Q2 serisinin standart versiyonu, Geekbench listesinde RMX2117 model numarası ile birlikte görüldü. 5G’li Dimensity 800U işlemciden güç alacak olan bu cihaz, 6GB RAM ile desteklenecek ve Android 10 işletim sistemi ile birlikte piyasaya sürülecek.

Geekbench raporu cihazın bu özellikler ile geleceğini ortaya koyuyor. Bunun yanı sıra önceki sızıntılardan da realme Q2 modeli hakkında elimizde bilgiler bulunuyor. Dilerseniz gelin bir göz atalım:

realme Q2, tek delikli tasarıma sahip  6.5 inç FHD + LCD ekran ile donatılacak. Buna ek olarak ekran, 120Hz yenileme hızını ve 180Hz’de örnekleme hızına destekleyecek. Kameralar olarak ise cihazda; 48MP + 8MP + 2MP‘lik yapılandırma olacak. Ayrıca ön tarafta da 16 megapiksellik bir selfie kamerası yer alacak.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.