Ana sayfa » Mobil » Eeeyy Korona, Sen Kimsin ya? Xiaomi Mi AirPOP Maske…

Eeeyy Korona, Sen Kimsin ya? Xiaomi Mi AirPOP Maske…

Eeeyy Korona, Sen Kimsin ya? Xiaomi Mi AirPOP Maske…

Gönüllerin sultanı, sabah şekeri Xiaomi, koronavirüse meydan okumaya kararlı. Xiaomi Mi AirPOP Maske ile güvende olacağız.

13 Ekim Salı günü Xiaomi Hindistan, Mi Lifestyle ürün serisini genişletmeyi planlıyor. Resmi Xiaomi Hindistan hesabı tarafından Twitter’da paylaşılan bir teaser, ürünün bir yüz maskesi olduğunu ortaya koyuyor. Salı günü piyasaya sürülecek maske, Xiaomi’nin Hindistan’da duyurduğu ilk şey olmayacak. Xiaomi Mi AirPOP PM2.5 Kirlilik Karşıtı Maskeyi geçen yıl piyasaya sürdü. Yeni çıkacak olan maskenin, serinin devamı olması bekleniyor.

Maske hala Mi.com’da 2’li bir paket için ₹ 249 (~ 3,41 $) fiyatla satılmaktadır. Bununla birlikte, Xiaomi Mi AirPOP PM2.5 Kirlilik Karşıtı Maske koronavirüse karşı koruma sağlamaz, bu nedenle bu maskenin yapabileceği bir ihtimal vardır ve KN95 standardını karşılar. Ancak yeni çıkacak olan Mi AirPOP maskenin koronavirüs için özel üretileceği bilgisi mevcut.

Pandeminin ardından birkaç üreticinin maske üretim işine girdiğini gördük. Apple şimdi çalışanları için kendi maskelerini tasarlayıp üretiyor ve LG, Ağustos ayında IFA 2020’de yeniden şarj edilebilir bir maske duyurdu. Bununla birlikte, Xiaomi dört yıldan fazla bir süredir maskeler yapıyor. Birkaç kirli şehri olan Çin’de hem yetişkinler hem de çocuklar için çeşitli maskeler sunuyor. Salı günü çıkacak maskenin çocuklar için olduğunu düşünmüyoruz, ancak yakın gelecekte çocuklar için bir maskeyi duyurursa şaşırmayacağız.

Yeni maskenin sadece Çin’de değil, dünyanın her yerinde pandemi nedeniyle rağbet görmesi bekleniyor. Fiyatının da aşağı yukarı aynı olacağı öngörülüyor. İlerleyen zamanlarda bu konuda ayrıntılı bilgileri paylaşacağız.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.