Ana sayfa » Güncel Teknoloji Haberleri » Beno Reevo ile tanışın! Bisiklet mi? Uzay mekiği mi arkadaş?

Beno Reevo ile tanışın! Bisiklet mi? Uzay mekiği mi arkadaş?

Beno Reevo ile tanışın! Bisiklet mi? Uzay mekiği mi arkadaş?

Akıllı elektrikli bisiklet tarafında teknoloji ve tasarım devrimi yaratan Beno Reevo ile tanışın. Gerçekten siz de şaşıracaksınız…

Son dönemde elektrikli araçlara ciddi anlamda bir eğilim var. Özellikle büyük şehirde yaşayan birçok kişinin Xiaomi üretimi elektrikli scooter’lara rağbet gösterdiğini görüyoruz. Sahillerde de bu ürünleri kiralamak mümkün. Elektrikli bisikletler ise ülkemizde paket servisçiler için kullanılan basit ürünler. Biz de bugün görünce aşık olduğumuz bir ürünü sizlerle tanıştırmak istedik. Beno Reevo isimli bu bisiklet uzay mekiği gibi tasarlanmış bir şekilde karşımıza çıkıyor.

Ürünün tekerleklerine baktığımızda zaten tasarımın ne seviyede olduğunu görebilirsiniz. Hem elektrikli hem de pedallı olan bu ürünün pedal destek sistemi olduğunu da belirtelim. Yani yokuşlarda dilerseniz tamamen elektrik motorundan ya da hybrit bir kullanımdan yardım alabilirsiniz. Bununla birlikte bisikletin çalışabilmesi ve tekerleklerinin dönebilmesi için de parmak izi okuma sensörüne ihtiyaç var. Yani güvenlik tarafında çok üst düzey bir durumu var.

Şimdi bir çok kişi bisikleti kaldırıp götürürler de diyebilir. Şirket parmak izi okuma sensörünün asla kırılamayacağını da belirtiyor. Yani bunu çalsalar bile kullanmayacaklar. Bununla birlikte siz bisikleti park ettiğinizde alarm devreye giriyor ve bisiklete temas edildiğinde telefonunuza “hırsız olabilir” bildirimi geliyor. Yine de bisikletiniz çalınırsa; GPS sisteminden nereye götürüldüğünü görebiliyorsunuz.

Belki inanmayacaksınız ama bu ürünün fiyatı şu anda Indiegogo yatırımı ile birlikte 250 dolar, Yatırım sonrasındaki fiyatın ise 350 dolar olacağı belirtiliyor.

Editörün Notu:

Yani Amerika’da asgari maaş ile çalışan bir kişi bundan 1 aylık maaşı ile 6 adet alabiliyor…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.