Ana sayfa » Mobil » Huawei Mate 40 Pro ile çekilen ilk fotoğraf paylaşıldı! Abi bu ne

Huawei Mate 40 Pro ile çekilen ilk fotoğraf paylaşıldı! Abi bu ne

Huawei Mate 40 Pro ile çekilen ilk fotoğraf paylaşıldı! Abi bu ne

Herkesin merakla beklediği Huawei Mate 40 Pro ile çekildiği söylenen bşir görsel interneti salladı. Peki görsel nasıl? İşte o fotoğraf…

Akıllı telefon pazarında Ekim ayı ile birlikte büyük bir rekabet yaşanmaya başladı. Ardı ardına pazara sunulan telefonların en sonuncusu ise Huawei Mate 40 olacak gibi görünüyor. Bildiğiniz üzere önümüzdeki hafta 13 Ekim tarihinde Apple yeni nesil iPhone 12 ailesi ile karşımız çıkacak. 22 Ekim tarihinde ise Huawei‘nin yeni nesil amiral gemisi Mate 40 sahneye çıkacak. Bugün de Huawei Mate 40 Pro ile çekildiği iddia edilen bir görsel interneti salladı.

Telefonun kamera tarafında büyük bir devrim yaratacağından bahsedilirken Huawei’nin mobil bölümü başkanı He Gang tarafından Çin sosyal ağı Weibo’da Mate 40 Pro ile çekildiği iddia edilen bir görsel paylaşıldı. Görselde binaların arasından ay fotoğrafını görüyorduk ve sanki başka bir gezegenden fotoğraf çekilmiş gibi görünüyordu.

Görsel ciddi anlamda etkileşim aldı ve He Gang‘e de bunun Mate 40 ile mi çekildiği soruldu. Gang, bu konuda bir doğrulama yapmadı ama bu soruları yalanlamadı da. Leica ile yapılan ortaklığın daha da ileri götürüldüğü bu ortamda Huawei’nin büyük bir değişime imza atacağı ve DxOMark puanlarını da ağlatacağını düşünüyoruz.

Bildiğiniz üzere Huawei 4 farklı model ile karşımıza çıkacak. Bunlarda. da ikisinin Türkiye pazarında satışa sunulacağını düşünüyoruz.

  • Mate 40 (Türkiye pazarına gelecek)
  • Mate 40 Pro (Türkiye pazarına gelecek)
  • Mate 40 Pro Plus
  • Mate 40 RS Porsche Design
“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.