Mobil Ekim 10, 2020 11:00

Bas gücüyle sizi diskoda hissetirecek OnePlus Buds Z geliyor!!!

14 Ekimde pek çok ürünü ile karşımıza çıkması beklenen OnePlus; Buds kulaklığının bass versiyonu olarak tasarlanmış OnePlus Buds Z modelini de tanıtacak.
Bas gücüyle sizi diskoda hissetirecek OnePlus Buds Z geliyor!!!

Çinli teknoloji devi OnePlus, başarılı olduğu mobil sektörün yanı sıra giyilebilir teknolojiye de bir hayli önem veriyor. Özellikle kablosuz kulaklıkları ile dikkatleri üzerine çeken bu üretici, görünüşe bakılırsa OnePlus Buds kulaklığının bas versiyonunu piyasaya sürecek. 14 Ekim tarihinde OnePlus 8T modelinin de tanıtımını gerçekleştirecek olan OnePlus, aynı zamanda sesiyle sizi kendine hayran bırakacak OnePlus Buds Z kablosuz kulaklığını da duyuracak.

Güncel raporlardan yola çıkacak olursak Buds Z, bas deneyimine odaklanan bir kulaklık olarak gelecek. Ayrıca bu kulaklık, 14 Ekim tarihinde tanıtılacak olan OnePlus 8T‘nin beraberinde lanse edilecek. Bir kulaklıkta tizlere önem verdiğimiz gibi baslara da önem veririz. Özellikle rap türü şarkılar ile araları iyi olan kullanıcılar, bas konusunda oldukça hassastırlar ve kulaklık seçiminde de kafaları bir hayli karışıktır. Ancak OnePlus, şu anda piyasada bulunan Buds‘un yeni bir versiyonunu geliştirerek sizlere en iyi müzik deneyimini yaşatacaktır.

OnePlus-Buds-Z

OnePlus Buds Z, özellik bakımından oldukça tatmin edici olacak. Söylentilere göre şirketin yeni kablosuz kulaklığı, 20 saatlik bir pil ömrü sunacak. Ayrıca hoparlörü de 10 mm‘lik bir ünite ile donatılacak. Fiyat olarak ise Buds Z‘nin, şu anda piyasada bulunan Buds‘dan daha ucuz olması bekleniyor.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.