Mobil Ekim 9, 2020 18:00

Tecno Camon 16 Cam Gibi Fotoğraf Çekecek!

Tecno Mobile, yeni piyasaya süreceği Tecno Camon 16 model telefonunda kameraya çok önem verdiğini belirtti. Gece çekiminde çok iddialı.
Tecno Camon 16 Cam Gibi Fotoğraf Çekecek!

Gelişmekte olan akıllı telefon markası Tecno, Camon 16 serisinin altında üç akıllı telefonu piyasaya sürecek. Bunlar 16, 16 Pro ve 16 Premier’dir. Üçünden Premier, Afrika pazarına girdi. Oysa diğer iki akıllı telefon da küresel etkinlik sırasında duyuruldu. Lansman tarihine geçersek, Tecno’nun 10 Ekim’de öğlen 12.00’de Hindistan’da lansmanının onaylanmasını bekliyoruz.

Akıllı telefon şirketi, akıllı telefonunu pazarlamak için Flipkart ile ortaklaşa hareket ediyor. Flipkart’taki ürün sayfası zaten yayında. Ancak, teknik özellikleri paylaşmaz. Sayfa, telefon için renk seçeneklerinden birini ortaya koyuyor. Telefon, gümüş renkte arka kapağa sahip görünüyor. Aynı zamanda cihazın tasarımını da sergiliyor. Ön tarafta, tek bir kamerayı barındıran damla çentik yer alıyor. Arka tarafta dörtlü kamera kurulumu var. Telefonun arka kapağında parmak izi tarayıcısı da var.

Akıllı telefon, 90Hz yenileme hızı ve HDR10 + Desteği ile 6,9 ​​inç IPS LCD panel ile birlikte gelir. Derinlik ve özel video için 64 megapiksel birincil, 8 megapiksel ultra geniş ve çift 2 megapiksel sensörlerden oluşan dörtlü kamera kurulumuyla birlikte gelir. Ön tarafta megapiksel kamera yer alıyor. Ayrıca firma telefonlarında kullanacağı AI özellikli ultra gece lensini de bu lansmanda duyurdu. Gece çekiminde kaliteyi çok artıracağını iddia etti. Telefon MediaTek Helio G90T yonga seti ile birlikte geliyor. 33W hızlı şarjlı 4500 mAh bataryaya sahip. Ayrıca 205 $ gibi uygun bir fiyatla satışa sunulacak.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.