Ana sayfa » Güncel Teknoloji Haberleri » Redmi SonicBass ve Earbuds 2C’yi duyurdu; kulaklık alacaklar buraya!

Redmi SonicBass ve Earbuds 2C’yi duyurdu; kulaklık alacaklar buraya!

Redmi SonicBass ve Earbuds 2C’yi duyurdu; kulaklık alacaklar buraya!

Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin bağımsızlaştırdığı Redmi, yeni SonicBass ve Earbuds 2C kulaklıklarını müthiş fiyatlar ile tanıttı!

Her geçen gün daha fazla büyüyen giyilebilir teknoloji pazarına yatırım yapmaya devam eden Xiaomi, yeni Redmi SonicBass ve Earbuds 2C modellerini duyurdu. Her telden insana ulaşmak isteyen şirket; Earbuds 2C’yi TWS, SonicBass’ı ise sporculara yönelik olması amacıyla boyun bantlı bir şekilde tanıttı. Fiyat tarafında da son derece iddialı olan modeller, “Ah dolar kuru, ahh” dedirtti.

Tam kablosuz bir kulaklık olarak tanıtılan SonicBass ve Earbuds 2C, IPX4 sertifikaları ile birlikte geliyor ve her ikisi de 12 saate kadar kullanım ömrü sunuyor. Earbuds 2C’de bu süreyi şarj kutusu ile birlikte sağlayan şirket, SonicBass’da tek şarj ile kulllanım vaad ediyor. Bunun dışında mat bir tasarımla birlikte gelen Earbuds 2C’nin kulaklıkları 43‘er mAh kapasiteye sahip. 4 saat boyunca aralıksız şarkı oynatabilen kulaklıklar, 3 kez de kutu aracılığı ile şarj oluyor. Bu da kulaklığın kullanım süresini 12 saate çıkartıyor. Kutu, üzerinde microUSB portunu barındırırken, 1.5 saat içerisinde tam şarj olabilmesiyle dikkat çekiyor.

SonicBass’a baktığımız zaman ise; 120 mAh kapasiteli bir pili bu cihazın üzerinde görüyoruz. Tek şarj ile 12 saat aralıksız müzik oynatabilen kulaklık, 200 saat bekleme süresi ile heyecan yaratırken 21.5 gramlık ağırlığı ile konfor tarafında da beklentileri karşılıyor. 2 saat içerisinde şarj olabilen ve tıpkı Earbuds 2C gibi microUSB girişli olan Redmi SonicBass, 9.2 milimetrelik dinamik sürücüler ile ses kalitesini arşa çıkartıyor.

Redmi SonicBass ve Redmi Earbuds 2C’nin Fiyatı

  • Redmi SonicBass: 17 dolar
  • Redmi Earbuds 2c: 20 dolar
“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.