Mobil Ekim 7, 2020 16:00

PS Plus Ekim 2020 oyunları indirime sunuldu!

PS Plus Ekim 2020 oyunları indirime sunuldu!

PlayStation 4 sahiplerine sunulan ücretsiz oyunlar tam gaz devam ediyor. Bugün ise PS Plus Ekim 2020 oyunları indirime sunuldu.

Sony, PlayStation 4 sahiplerine her ay bildiğiniz gibi ücretsiz oyun sunuyor. Aylık 24.99 TL‘ye abone olunan PS Plus servisi ile ücretsiz olarak sunulan oyunlara bu ay yenileri eklendi. PS Plus Ekim 2020 oyunlarını indirime sunan PlayStation cephesi, bu ayı dolu dolu geçirecek gibi görünüyor.

PS Plus’ta bu ay ücretsiz olarak Need for Speed Payback ve Vampyr oyunları yer alıyor. 2 Kasım 2020 tarihine kadar ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebileceğiniz bu oyunları üyeliğiniz devam ettikçe oynamaya devam edebileceksiniz. Need for Speed Payback 319 TL ve  Vampyr ise 284 TL fiyat etiketine sahip. Bu iki oyuna 24.99 TL vererek ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Oyun fiyatlarının Türkiye’de günden güne arttığı bugünlerde PS Plus ve Game Pass gibi servislere olan ilgi artmaya başladı. Ancak PS Plus maalesef ki Game Pass’in yanında çok sönük kalıyor. Xbox cephesi Game Pass ile oyunculara 150’den fazla AAA kalitedeki oyunu sunuyor. PlayStation maalesef ki bu sistemin sürdürülebilir olmadığını düşündüğünden böyle bir servis sunmayacağını açıkladı.

PS Plus Ekim 2020

PlayStation 5 ve Xbox Series X ile başlayacak olan yeni nesil oyun konsolları savaşında Game Pass ile Xbox’ın önde başlayacağını düşünüyoruz. Özellikle Türkiye’de Game Pass bulunmaz bir nimet. Yeni nesil konsol satın almadan önce 800 TL’yi bulacak oyun fiyatlarını lütfen göz önünde bulundurun ve seçiminizi ona göre yapın.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.