Mobil Ekim 7, 2020 17:30

OPPO A15 Seritifikasını Aldı! Çok Yakında…

Giriş segmenti arayanları biraz beklemeye çağırıyoruz. OPPO A15 sertifikasını aldı. Henüz bütün özellikleri bilinmiyor.
OPPO A15 Seritifikasını Aldı! Çok Yakında…

OPPO A15, OPPO’nun yaklaşan giriş seviyesi bir akıllı telefonudur. Amazon, yakın zamanda Hindistan’a gelişiyle dalga geçmeye başladı. Tayland ve Endonezya’nın sertifikasyon kuruluşları tarafından onaylandığı için diğer birkaç Asya pazarının da OPPO A15’i alacağı anlaşılıyor.

Yakın zamanda, CPH2185 model numaralı bir OPPO telefonu Federal İletişim Komisyonu (FCC) tarafından onaylandı. 4230 mAh pil, 10W şarj desteği, USB-C ve 3,5 mm ses girişi gibi akıllı telefonun birkaç detayını ortaya çıkardı. Bu detayların dışında FCC belgeleri, içinde üç lens ve bir LED flaş bulunan kare şeklinde bir kamera modülüne sahip olduğunu ortaya koyan telefonun şemasını da taşıdı. Ayrıca telefonun arkaya bakan bir parmak izi tarayıcısı ile çevrili olduğu ortaya çıktı.

Bundan sonra Amazon Hindistan, Hindistan’daki telefonun tanıtımını yaptı. Perakendeci dev tarafından paylaşılan afiş, akıllı telefonun arka tasarımını sergiledi. CPH2185 telefonuna benzediği için bu cihazın Hindistan pazarına aynı adla gelebileceği tahmin ediliyordu.

Ortaya çıktığı kadarıyla telefon Android 10 (Q) işletim sisteminde çalışır. Telefon, Octa çekirdekli (2.3 GHz, Dört çekirdekli, Cortex A53 + 1.8 GHz, Dört çekirdekli, Cortex A53) işlemci tarafından desteklenmektedir. MediaTek Helio P35 yonga seti ile çalışır. 3 GB RAM ve 32 GB dahili depolamaya sahiptir.

Oppo A15 akıllı telefon bir IPS LCD ekrana sahiptir. Ekran 720 x 1520 Piksel çözünürlüğe ve 271 ppi piksel yoğunluğuna sahiptir. Kamera önünde, alıcılar 13 MP ana kamera, 5 MP kamera, 2 MP derinlik sensörü alır ve Dijital Yakınlaştırma, Otomatik Flaş, Yüz algılama gibi özelliklere sahiptir. 4230 mAh pil ile desteklenmektedir. Akıllı telefondaki bağlantı özellikleri arasında WiFi, Bluetooth, GPS, Volte ve daha fazlası bulunuyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.