Ana sayfa » Güncel Teknoloji Haberleri » OnePlus 8T gece modu ile çekilen bu fotoğrafa bayılacaksınız!!!

OnePlus 8T gece modu ile çekilen bu fotoğrafa bayılacaksınız!!!

OnePlus 8T gece modu ile çekilen bu fotoğrafa bayılacaksınız!!!

Yaklaşmakta olan OnePlus 8T ile ilgili bilgiler bitmiyor. Şimdi de şirket, bu yeni amiral gemisinin akıllara zarar gece modu kamera örneğini paylaştı.

Çinli akıllı telefon üreticisi OnePlus, 14 Ekim tarihinde merakla  beklenen OnePlus 8T amiral gemisini piyasaya sürecek. Cihazın lansman tarihinin yaklaşması ile beraber, sızıntıları ve diğer bilinmeyen özellikleri de daha fazla açığa çıkmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde CAD görselleri ile sızan bu telefon, şimdi de şirket tarafından resmi olarak paylaşılan kamera örneği ile karşımızda. OnePlus’ın Twitter üzerinden yaptığı bu paylaşımda, 8T’nin ne kadar güçlü bir kameraya sahip olduğunu rahatlıkla anlayabileceksiniz.

Yukarıda  görmüş olduğunuz resim, OnePlus 8T tarafından gece modu ile birlikte çekiliyor. Bu aynı zamanda, 48 megapikselli bir lensin ne kadar başarılı işler çıkardığını da ortaya koyuyor. Daha önceden de dediğimiz gibi OnePlus 8T‘nin birincil kamerası 48 megapiksel sensör ile donatılacak. Ancak ikincil sensör olan geniş kamerasıyla da gece çekimleri yapmanız mümkün olacak. Bu geniş açılı kameranın ise çözünürlüğü 16 megapiksel olacaktır.

OnePlus, yeni cihazlarında kullanıcılarını bir hayli umutlandırıyor. 14 Ekim tarihinde gerçekleşecek olan lansmanda herkes, şirketin yeni kamera özelliklerini duyurmasını bekliyor olacak. Hatta hatırlarsınız bununla ilgili de geçtiğimiz günlerde bir sızıntı ortaya atılmıştı. Bu sızıntı da 8T’nin, Ultra geniş açılı bir selfi kamerası ile geleceğini gösteriyordu.

Bakalım şirket büyük etkinlikte bizlere ne gibi sürprizler yapacak? Bekleyip görelim.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.