Ana sayfa » Mobil » Galaxy Z Fold 3 ışıklı mışıklı olacak!

Galaxy Z Fold 3 ışıklı mışıklı olacak!

Galaxy Z Fold 3 ışıklı mışıklı olacak!

Samsung’un 2021’de tanıtacağı Galaxy Z Fold 3 modeli hakkında ilginç detaylar gelmeye devam ediyor. Telefonun kasası ışıklı olabilir.

Güney Koreli Samsung, katlanabilir telefon işini çok sevdi. Üst üste tanıttığı modeller ile basından büyük övgü alan Samsung, önümüzdeki yıl karşımıza Galaxy Z Fold 3 modeli ile çıkacak. Ekran altı kamera, daha iyi arka kamera ve ekrana sahip olacak olan bu model hakkında yeni sızıntılar geldi.

Söylenene göre telefonun orta menteşesinde LED ışıklar yer alacak. Bu ışıklar muhtemelen bildirimler için kullanılacak. Tahminlere göre; kullanıcılara LED göstergeyi sürekli açık tutma veya kalan bataryayı gösterme gibi opsiyonlar da sunulacak. Menteşenin ortasında LED ışıkların yer alması telefonun kullanışını daha da kolaylaştıracak gibi görünüyor.

Gücünü Qualcomm’un Snapdragon 875 yonga setinden ve 12 GB RAM‘den alması beklenen telefon malzeme kalitesi açısından da iddialı olacak. Daha sağlam menteşe yapısı ile gelecek olan telefonda, tek eksik katlanabilir yapıdan dolayı kullanılan plastik hissiyatlı ekran olacak gibi görünüyor. Eğer Samsung bunu da aşar ve cam hissi veren bir malzeme kullanabilirse, 2021’in en iyi katlanabilir telefonu Galaxy Z Fold 3 olacaktır.

Galaxy Z Fold 3

Huawei cephesinden 2021 yılında katlanabilir telefon gelmeyecek gibi görünüyor. İşlemci stoklarında sorun yaşayan Huawei, bu pazarı komple Samsung’un eline bırakabilir. Fiyat konusunda ise yine 1.999 dolar bandı tercih edilecek. Pandemi olmasaydı bu fiyatlar 1.600 dolarlara kadar düşecekti.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.