POCO Ekim 6, 2020 15:00

POCO C3 video ile karşımıza çıkıyor! Güzelliğe bak be!

Xiaomi markasının alt firması olan şirketin yeni gözbebeği olacak POCO C3 video ile birlikte gözlerimizin önüne çıktı! İddialı telefon yolda!
POCO C3 video ile karşımıza çıkıyor! Güzelliğe bak be!

POCO, yarın Hindistan’da POCO C3 modeli ile başka bir fiyat performans cihazını da piyasaya sunmaya hazır ve şimdiye kadarki en uygun fiyatlı cihazı olacak. POCO C3 video tanıtımında telefonun 10.000 INR’nin altında satılacak(tam fiyat etkinlikte açıklanacak) cihaz olacağını ve etkinlik saaatinin Türkiye saati ile saat 09:30 olduğunu bizlere göstermekte.

Telefonun 5.000 mAh pilini vurgulayan ve aynı zamanda ekranına kısa bir göz atan yeni bir tanıtım videosu POCO tarafından yayınlandı. POCO C3 video paylaşımı ile yeniden yapılandırılmış bir Redmi 9C olduğunu doğruladı.

Kısa reklam, su damlası çentik tasarımlı ekranını videonun hemen başlarında bizlere gösteriyor ve ardından 5.000 mAh ile geleceği doğrulanan pili vurgulamaya devam ediyor. C3‘ün Poco M2 Pro ile aynı yeşil renkte ve iki tonlu kaplamada olacağını görebiliyoruz. 4GB RAM yanı sıra Helio G35 SoC ile güçlendirilen cihazda 10W hızlı şarj ile microUSB üzerinden şarj oluyor.

Bu 15 saniyelik kısa videonun ardından akıllarda kalan iki soru var biliyoruz! Fiyatı ne olacak ve hangi bölgelerde satışa sunulacak? Tüm bu soruların yanıtları ve daha fazlası yarınki etkinlikte cevap bulacaktır. Bu nedenle bu cihazı bekleyen kişiler olarak mutlaka etkinliği kaçırmamanızı tavsiye ederiz!

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.