Ana sayfa » Mobil » Ver Mehteri! Büyük Ön Kameralı Telefon LG K92 5G…

Ver Mehteri! Büyük Ön Kameralı Telefon LG K92 5G…

Ver Mehteri! Büyük Ön Kameralı Telefon LG K92 5G…

Özçekim kalitesi iyi olan telefon artık hepimiz için çok önemli. Orta segmentte LG K92 5G modeli tasarımı ve kamerasıyla dikkat çekecek.

Evleaks olarak da bilinen popüler blog yazarı Evan Blass, LG’nin yakında duyuracağı Voice platformunda orta sınıf akıllı telefon K92 5G’nin yüksek kaliteli basın görsellerini yayınladı. Yenilik, beşinci nesil mobil iletişimi destekleyen K serisinin ilk temsilcisi olacak. LG K92 5G kasanın arka tarafında oldukça özgün bir tasarıma sahip olacak. Üst kısmında 2 × 2 matris şeklinde optik bloklu dörtlü bir kamera olacak ve oraya dörtlü bir LED flaş da mevcut olacak. Ayrıca, kamera alanı, arka panelin geri kalanına kıyasla daha koyu bir tonda vurgulanacak.

Ön kamerasının diğer akıllı telefon kameralarına göre daha büyük olması da özçekim kalitesinin artacağı anlamına geliyor. Cihazın donanımı, oldukça dar çerçeveli bir ekran ve tek bir ön kamera için küçük bir delik içerecek. Yan kısımlardan birinde fiziksel kontrol düğmelerini, diğerinde ise parmak izi tarayıcısı görebilirsiniz.

LG K92 5G

Teknik özellikler maalesef belirtilmedi. Yalnızca standart bir 3,5 mm kulaklık jakının sağlandığını biliyoruz. Ayrıca dörtlü kameradaki ana sensörün çözünürlüğünün 64 milyon piksel olacağı söyleniyor. Ancak asıl iddialı olan kısım ön kamera olduğu için çözünürlüğü merak konusu.

Görünüşe göre LG K92 5G akıllı telefonun resmi tanıtımı yılın bu çeyreğinde gerçekleşecek. İlerleyen dönemde telefonla ilgili bilgiler ortaya çıktıkça siz değerli okuyucularımızla paylaşacağız.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.