Mobil Ekim 5, 2020 9:00

realme Smart Cam 360 ° İle Evler Daha Güvenli!

Hayatımızı mobeselerin kuşattığı dönemde ev güvenliği için kamera kullanımı da arttı. realme Smart Cam 360 yakında uygun fiyatıyla geliyor.
realme Smart Cam 360 ° İle Evler Daha Güvenli!

Realme, Hindistan web sitesine, akıllı kameranın 7 Ekim’de ülkede piyasaya çıkacağını doğrulayan bir afiş yayımladı. Avrupa sitesinde afişe henüz yer verilmedi. Ancak bu, güvenlik kamerasının bölgede satılmayacağı anlamına gelmiyor, daha sonraki bir tarihte piyasaya sürülebilir. Realme Smart Cam 360 °, kamerayı barındıran siyah bir küreyi saran beyaz bir polikarbonat gövdeye sahiptir.

Ana gövde yuvarlak bir kaide üzerine oturmaktadır. Bu bir 360 ° kamera olduğundan, kameranın odanın 360 ° görüntüsünü sağlamak için yuvarlak taban üzerinde dönebileceği görülüyor. Resimde bir güç kablosu görünmese de, akıllı kameranın yerleşik bir şarj edilebilir pili olup olmadığını söyleyemeyiz. Yine de öyle olması bekleniyor.

Realme Smart Cam 360, iki yönlü sesli konuşma, 128 GB depolama alanı, bir dizi özelleştirme seçeneği ve  kızılötesi kameraya bilgisayarlı geçiş gibi seçeneklerle birlikte gelir. Kamera, çeşitli renk sıcaklıkları sağlar ve 13 yıla kadar kullanılabilecek şekilde üretilmiştir. Henüz ürünün stok durumu ayrıntıları açıklanmadı ve şirket, bunların çok sayıda pazarda hızla piyasaya çıkacağını söylüyor.

Kamera hakkında bilmediğimiz pek çok detay var ama gece görüş, hareket algılama, depolama genişletme desteği ve uygun fiyat etiketi olması gerektiğine inanıyoruz. Kamera, üreticinin ilk ev güvenlik kamerası olacak. Realme, yıllardır ev güvenlik kameraları sunan Xiaomi’ye karşı çıkacak. ₹ 2.899 (~ 40 $) olarak fiyatlandırılan Mi Ev Güvenlik Kamerası 360 ° ‘a karşı başarılı olacak mı? hep birlikte göreceğiz.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.