Ana sayfa » Teknoloji » İki yeni Nokia Smart TV geliyor!!! Hem de çok çok ucuz fiyatlarla!

İki yeni Nokia Smart TV geliyor!!! Hem de çok çok ucuz fiyatlarla!

İki yeni Nokia Smart TV geliyor!!! Hem de çok çok ucuz fiyatlarla!

Nokia, akıllı telefonların yanı sıra televizyon sektöründe adından söz ettirmek istiyor. Raporlara göre şirket 6 Ekim’de, iki yeni TV daha tanıtacak.

Bir zamanların en iyi akıllı telefon üreticilerinden olan Nokia, Çinli üreticilerin hüküm sürdüğü pazarlarda yeni ürünleriyle hayat bulmak istiyor. Son zamanlarda çeşitli akıllı telefonları ve kulaklıkları ile pazara giriş yapan Finlandinyalı şirket, şimdi de kullanıcıların karşısına bütçe dostu Smart TV ile çıkmayı planlıyor. Yabancı basından gelen haberlere göre Nokia, 6 Ekim tarihinde iki yeni akıllı televizyon tanıtacak. Peki bu Nokia Smart TV’ler bizlere ne gibi yenilikler sunacak? Dilerseniz gelin biraz yakından göz atalım.

Nokia’nın halihazırda zaten piyasada televizyonları bulunuyor. Hatırlarsınız bu televizyonlar karşımıza, 43 inç, 55 inç ve 65 inç boyutlarında çıkmıştı. Ancak şirket, yeni bütçe dostu Tv’lerde bu boyutları değiştirebilir. Raporlara göre yeni Nokia TV’ler, 32 ve 50 inçlik boyutlar ile karşımıza çıkacak. Bunlardan 32 inçlik olan Nokia Smart TV, FHD çözünürlüğe sahip olacak ve en ucuz Nokia Tv olacak. Güvenilir kaynakların iddialarına göre 32 inçlik bu tv’nin fiyatı da, yaklaşık 300 dolar civarlarında olacak.

50 inçlik Nokia Smart TV ise; yerleşik JBL hoparlöre sahip olacak. Bunun yanı sıra; akıllı karartma, DTS ve Dolby Vision gibi bir takım özellik ile de desteklenecek. Fiyatının da en az, 500 dolar civarlarında olması bekleniyor.

Son olarak her iki televizyonun da Android işletim sistemi ve Google Asistan desteğine sahip olması bekleniyor. Bakalım Nokia, 6 Ekim’de bizlere ne gibi sürprizler yapacak? Bekleyip görelim.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.