Güncel Teknoloji Haberleri Ekim 4, 2020 18:30

#MamalarOPPOdan etkinliği başladı; foto çek, Mamalar OPPO’dan olsun!

Çinli teknoloji devi OPPO, Türkiye'deki kampanyalarına devam ediyor. Mamalar OPPO 'dan etkinliği, her fotoğrafı mamaya dönüştürüyor! #MamalarOPPOdan etkinliği sokak hayvanlarına umut oluyor! İşte OPPO Türkiye'nin başlatıığı kampanya!
#MamalarOPPOdan etkinliği başladı; foto çek, Mamalar OPPO’dan olsun!

Karantina sürecinde Sağlık Bakanlığı‘na maske ve tıbbi yardımlar yapan, online konserler ile de eve tıkılan insanları biraz olsun rahatlatan Çinli OPPO, şimdi de hayvanlar için harekete geçti. OPPO Türkiye‘nin HAYTAP (Hayvan Hakları Federasyonu) ile başlattığı kampanya, #MamalarOPPOdan etiketi ile paylaşılan fotoğrafları mamaya dönüştürüyor; mamalar OPPO ‘dan!

4 Ekim Hayvanları Koruma Günü kapsamında başlatılan kampanya, #MamalarOPPOdan etiketi ile paylaşılan her fotoğrafı HAYTAP bünyesine kuru mama bağısı haline getiriyor. Bu sayede sokaktaki ve barınaklardaki dostlarımız aç kalmamış, çevreye neşe saçmaya devam etmiş oluyor.

Ücretsiz katılım sağlayabileceğiniz etkinlik, bu güzel günde küçük dostlarımız için hayati önem taşıyor. Siz de bu kampanyaya katılmak isterseniz, çektiğiniz sokak hayvanlarını #MamalarOPPOdan hashtag’i ile paylaşabilir, sadık dostlarımızın beslenmesine katkı sağlayabilirsiniz. Biz de TeknoBurada olarak OPPO Türkiye‘yi ve Hayvan Hakları Federasyonu‘nu (HAYTAP) kutluyor, bu tarz etkinliklerin ülkemiz genelinde yaygınlaşmasını temenni ediyoruz. Teşekkürler OPPO Türkiye, teşekürler Hayvan Hakları Federasyonu; ve teşekkürler, kampanyaya destek veren gönlü güzel insanlar. 

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.