Ana sayfa » Mobil » OnePlus 8T tasarımı ve CAD görselleri ile karşımızda!!!

OnePlus 8T tasarımı ve CAD görselleri ile karşımızda!!!

OnePlus 8T tasarımı ve CAD görselleri ile karşımızda!!!

OnePlus’ın önümüzdeki günlerde piyasaya süreceği üstün özellikli OnePlus 8T modeli, CAD görselleri ile birlikte sızdırıldı.

Akıllı telefon pazarının en etken şirketlerinden biri olan OnePlus, yeni amiral gemisi OnePlus 8T için artık gün saymaya başladı. Şirketin 14 Ekim tarihinde piyasaya süreceği bu telefon, OnePlus 8‘in geliştirilmiş bir versiyonu olarak karşımıza çıkacak. Lansman tarihine şunun şurasında 2 hafta gibi bir süre kalmış. Yani cihaz artık pazara sunulmaya hazır durumda. Ancak bazı sızıntıcılar telefon hakkında yeni detayları bizlerle paylaşmayı unutmuyor. OneLeaks adındaki güvenilir bir kaynak bugün, OnePlus 8T‘nin tasarımını ortaya koyan bazı CAD görselleri paylaştı.

Hatırlarsınız OnePlus 8, delikli bir ekran tasarımı ve arkaya dikey olarak monte edilmiş arka kamera kurulumu ile birlikte gelmişti. OnePlus 8T modelinin sızdırılan CAD görüntüleri ise, yeni amiral gemisi cihazın delikli ekran tasarımını koruyacağını, ancak arka kamera kurulumunda dörtgen bir yapılandırmaya benimseyeceğini gösteriyor.

OnePlus 8T, 162,8 x 75,5 x 8,4 mm’lik boyutlarla gelecek. OnePlus 8 ise hatırlarsınız daha ince olan 160,2 x 72,9 x 8 mm boyutlar ile geliyordu. 8T‘nin kalın olma sebebi muhtemelen kameranın yerinin değiştirilmesinden kaynaklanıyor olsa gerek. Yine de abartılacak kadar bir fark yok ortada.

Daha önce sızdırılan bilgilere göre OnePlus 8T120 Hz yenileme hızına sahip AMOLED bir ekran ile donatılacak. Ayrıca bu, şirketin ikinci 120Hz ekranlı telefonu ve  DisplayMate A + sertifikası alan bir başka modeli olacak.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.