Ana sayfa » Mobil » Perakendeciler iPhone 12 serisinin renk ve bellek yapılandırmasını ortaya çıkardı!!!

Perakendeciler iPhone 12 serisinin renk ve bellek yapılandırmasını ortaya çıkardı!!!

Perakendeciler iPhone 12 serisinin renk ve bellek yapılandırmasını ortaya çıkardı!!!

 iPhone 12 serisi ile ilgili yeni sızıntılar gelmeye devam ediyor. Şimdi de bazı perakendeciler iPhone 12 modellerinin renk ve bellek yapılandırmasını açığa çıkardı.

Apple, yeni iPhone 12 serisi için artık nefesleri tuttu. Bazı söylentilere göre şirket önümüzdeki birkaç gün içinde merakla beklenen bu telefonların  tanıtımını gerçekleştirecek ve gün yüzüne çıkaracak. Ancak lansmandan önce son sızıntılar cihazlar hakkında birtakım biliyi yeniden açığa çıkarmaya başladı. Yabancı basında gelen haberlere göre bazı perakandeciler, iPhone 12 serisinin renk ve bellek yapılandırmasını ortaya koyan bir takım veri paylaştı. Buna göre Apple, toplam 5 yeni iPhone 12 modeli piyasaya sürecek.

Perakendicilerin paylaştığı verilere göre iPhone 12 serisi 5 model olarak karşımıza çıkacak. Bunlardan en küçük olması beklenen iPhone 12 mini;  siyah, beyaz, mercan, mavi, kırmızı ve sarı gibi çeşitli renk seçenekleri ile satışa sunulacak. Ayrıca; 64/128 ve 256GB bellek yapılandırmasına sahip olacak.

Diğer iPhone 12 modelleri ise, Mini modele nazaran daha az renk seçenekleri ile satışa sunulacak. Yani Apple 3 klasik rengini bu modellerinde de terk etmeyecek. Hatırlarsınız bunlar; siyah, beyaz ve gümüş renkleriydi. Bellek olarak ise iPhone 12, iPhone 12 Max, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max olarak adlandırılacak olan bu modeller; 128GB, 256GB ve 512GB hafıza seçenekleri ile satışa sunulacak.

Perakendicilerden gelen tüm sızıntılar şimdilik bu kadar. Ancak yeni bir gelişme olduğunda sizlerle tekrardan paylaşacağız. Bizi takip etmeye devam edin.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.