Ana sayfa » Apple » iPhone 12 fiyatı belli oldu! 4 farklı model artık kesin!

iPhone 12 fiyatı belli oldu! 4 farklı model artık kesin!

iPhone 12 fiyatı belli oldu! 4 farklı model artık kesin!

iPhone 12 fiyatı 5G özelliği sebebiyle biraz daha yükselecek haberleri gezerken, Apple fiyatları biraz rahatlatmış olabilir!

iPhone 12 serisi ile birlikte Apple tarihinde ilk defa bir model ailesinin dört üyesi olacak. Her biri çeşitli hafıza kombinasyonlarında gelen bu kadar çok telefonla, daha geniş bir fiyat aralığını kapsayacağı kesin. Bir sızıntıya göre iPhone 12 mini fiyatı 649 dolardan başlayacak ve en yüksek fiyat etiketli olacak olan bir iPhone 12 Pro Max 1.399 dolar olacak.

Her iPhone 12 sürümü, Pro olmayan iki versiyon 64/128/256GB ve daha üst sürüm olan Pro versiyon ikili 128/256/512GB sürümleri olan üç bellek seçeneğine sahip olacak. iPhone 12 mini‘nin 5.4 inç ekrana sahip olduğu ve 799 dolara mal olduğu söylentiler arasında.

iPhone 12 ve iPhone 12 Pro benzer bir ekran boyutuna ve muhtemelen benzer bir özelliklere sahip. Ancak, ikisi arasında 200 dolarlık bir fiyat farkı kesinlikle LiDAR sensör ve telefoto kamera sebebiyle olacaktır.

iPhone 12 Pro Max en büyüğü ve en pahalısı olacak. 128 GB depolama alanına sahip temel sürümü 1.100$’dan başlayacak. Ekran, halihazırda büyük olan iPhone 11 Pro Max’ten daha da büyük olan 6,7 inç diyagonal bir boyuta sahip olacak.

Daha önce, diğer ikisinden bir ay sonra gelecek olan iki premium iPhone 12 sürümüyle birlikte üretimdeki gecikmenin neden olduğu aşamalı bir sürüm olduğunu duymuştuk, ancak 13 Ekim’deki yapılacak lansmanla ilgili raporlar doğruysa, kesin ayrıntıları yakında öğreneceğiz.

 

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.