Ana sayfa » Mobil » Huawei Watch GT 2 Pro inceleme – Sanki Rolex

Huawei Watch GT 2 Pro inceleme – Sanki Rolex

Huawei Watch GT 2 Pro inceleme – Sanki Rolex

Huawei Watch GT 2 Pro malzeme kalitesi ile sanki bir mücevher gibi görünüyor. Huawei Watch GT 2 Pro inceleme videosu ile sizlerleyiz…

Yaşanan pandemi sonrasında giyilebilir ürünler ciddi anlamda popülerleşmeye başladı. Bunun en büyük sebebi ise insanların koronavirüse karşı sağlıklı kalmaya çalışmaları. Hem uykumuzu, hem egzersizlerimizi hem kalp atış hızımızı, hem de kandaki oksijen seviyemizi ölçebilen yeni nesil giyilebilir ürünler hayatımızda oldukça önemli bir yer almaya başladı. Huawei ise bu alanda en başarılı üreticilerden birisi. Zira baktığınızda Huawei‘nin giyilebilir ürünler pazarına girişi neredeyse tüm üreticilerden önce geliyor. Bugün de bu gelişimin son parçası olan Huawei Watch GT 2 Pro inceleme videosu ile karşınızdayız.

Açıkçası son dönemde incelediğimiz malzeme kalitesi tarafında en tepedeki ürün bu oldu. Huawei Watch GT 2 Pro safir camı, titanyum gövdesi ve seramik arka yüzeyi ile sanki bir mücevher gibi görünüyor. Akıllı saatin bütün detaylarını aşağıdaki videoda bulabileceksiniz ama bize sorarsanız bu akıllı saatin en önemli farkı pil performansı. Bugüne kadar böyle bir pil performansına sahip bir akıllı saat ile karşılaşmadık.

Huawei Watch GT 2 Pro, sağlık ve uyku tarafında rakiplerinden çok daha detaylı bir performans ortaya koyuyor. Özellikle uyku düzenlemesi tarafında size verdiği öneriler ile daha iyi ve kaliteli uykuya kavuşmanız sağlanıyor. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve inceleme videosunu gelin birlikte izleyelim…

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.