Ana sayfa » Güncel Teknoloji Haberleri » Samsung hızını alamadı!!! Galaxy M42 ve M12 yolda!

Samsung hızını alamadı!!! Galaxy M42 ve M12 yolda!

Samsung hızını alamadı!!! Galaxy M42 ve M12 yolda!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, raporlara göre yıl bitmeden Galaxy M42 ve M12 modellerini piyasaya sürecek; İşte detayları

Samsung orta segmentte rüzgar estirmeye devam ediyor. Koreli üretici bildiğiniz üzere M ve A serisiyle oldukça başarılı işlere imza attı. Hatta Hindistan gibi dev pazarda amiral gemilerinden çok, orta sınıf telefonlarıyla hüküm sürdü. Şimdi ise sevilen M serisine yıl bitmeden iki yeni model daha eklenecek. Yabancı kaynaklardan gelen haberlere göre Samsung, 2020’nin son çeyreğinde Galaxy M42 ve M12 modellerini piyasaya sürecek.

Güvenilir bir kaynak olan Sammobile, Galaxy M serisinin yeni üyelerinin; SM-M425F ve SM-M127F model numaralarıyla geliştirildiğini öne sürdü. Cihazların isimleri henüz netlik kazanmasa da bazı raporlar bunların, Galaxy M42 ve Galaxy M12 olarak adlandırılabileceğini ortaya koyuyor.

SM-M425F model numarası ile gün yüzüne çıkması beklenen M42, 64 megapiksel ana kamera ve 128 GB’da dahili depolamaya sahip olacak. SMM127F model numaralı olan M12 hakkında ise pek fazla bilgi bulunmuyor. Yine de bunların sırasıyla, orta sınıf ve giriş seviyesi bir model olarak geleceği apaçık ortada.

Bazı raporlara göre SM-M425F model numaralı Galaxy M42‘nin yazılım süreci çoktan başlamış durumda. Bu da ilk modelin çok kısa sürede piyasaya sürüleceğini işaret ediyor. Ancak M12’nin durumu ise, şu anda belirsizliğini korumaya devam ediyor.

Şu anda yeni M serileri hakkında bildiklerimiz bu kadar. Ancak yeni bir gelişme olduğunda tekrar sizlerle paylaşacağız.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.