Ana sayfa » Mobil » OnePlus nihayet onayladı; OnePlus 8T Android 11 ile piyasaya sürülen…

OnePlus nihayet onayladı; OnePlus 8T Android 11 ile piyasaya sürülen…

OnePlus nihayet onayladı; OnePlus 8T Android 11 ile piyasaya sürülen…

Son zamanlarda gündemimize sıkça düşen ve özellikleri ile tartışılan OnePlus 8T, Android 11 ile piyasaya sürülen ilk amiral gemisi olacak.

OnePlus, yeni amiral gemisi OnePlus  8T modelini tanıtmak için artık gün saymaya başladı. Son birkaç haftadır farklı sızıntıları ile gündemimize giren bu telefon,  15 Ekim tarihinde resmen tanıtılacak ve görücüye çıkacak. Ancak bu, cihaz hakkında gelen sızıntıların bitmiş olacağı anlamını taşımıyor. Yani lansman tarihine yaklaştıkça daha fazla sızıntıya ulaşıyoruz; tıpkı bugün olduğu gibi. Bildiğiniz üzere Google geçtiğimiz haftalarda Android 11 sürümünü duyurdu ve amiral gemisi cihazlara da dağıtmaya başladı. OnePlus‘da son çıkan haberlere göre OnePlus 8T amiral gemisini Android 11 tabanlı OxygenOS 11 arayüzü ile piyasaya sürecek. Böylece Android 11 ile piyasaya sürülen ilk amiral gemisi telefon olarak da kayıtlara geçecek.

OnePlus tarafından yapılan resmi açıklamaya göre 8T, Android 11 tabanına dayanan OxygenOS 11 arayüzü ile karşımıza çıkacak. OxygenOS’da tıpkı diğer şirketlerde olduğu gibi, OnePlus’ın kendi geliştirdiği bir arayüzüdür. Zaten OnePlus cihazlarını da ayrı kılan özellik bu arayüzdür; oldukça stabil ve geliştirilmeye çok açık.

OnePlus-8T-Android-11

Daha önce sızdırılan bilgilere göre OnePlus 8T, 120 Hz yenileme hızına sahip AMOLED bir ekran ile donatılacak. Ayrıca bu, şirketin ikinci 120Hz ekranlı telefonu ve  DisplayMate A + sertifikası alan bir başka modeli olacak.

Buna ek olarak cihaz, tüm OnePlus modellerinden daha hızlı olan 65W hızlı şarj desteği ile gelecek. Ayrıca 4.500 mAh’lik de bir pile sahip olacak ve 20 dakikada %70’e kadar dolum yapmanıza olanak tanıyacak.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.