Ana sayfa » Güncel Teknoloji Haberleri » OnePlus 8T (Ultra?) Geekbench’de görüldü; şafak 14 komutanım!

OnePlus 8T (Ultra?) Geekbench’de görüldü; şafak 14 komutanım!

OnePlus 8T (Ultra?) Geekbench’de görüldü; şafak 14 komutanım!

Çinli OnePlus yeni 8T modelini tanıtmaya hazırlanıyor. 14 Ekim’de tanıtılması beklenen cihaz, her geçen gün farklı iddiaların güdümünde bulunuyor!

Bir süredir dillerden düşmeyen Çinli OnePlus‘ın 8T modeli (veya 8T Ultra), bu kez de Geekbench testlerinde boy gösterdi. 14 Ekim tarihinde piyasaya sürülecek ve Pro versiyonu bulunmayacak olan OnePlus 8T, birkaç hafta önce “KB2001” kod adıyla Geekbench’de görülmüştü. Bugünse “KB2000” kod adına sahip bir OnePlus cihazı Geekbench testlerini ziyaret ederken, RAM tarafındaki farklılık gözden kaçmadı.

Bazı kaynaklara göre OnePlus 8T, bazı kaynaklara göreyse 8T Ultra olan “KB2000“, Snapdragon 865 ile kutudan çıkacak. Aynı zamanda geçtiğimiz haftalarda Geekbench’de boy gösteren “KB2001“in aksine 12GB RAM ile karşımıza çıkan “KB2000“, “8T Ultra” iddialarını kuvvetlendirdi. Hatırlarsanız telefon bir önceki testte 8GB RAM ile görüntülenmişti.

Test sonuçlarına göre tek çekirdekte 3.843 puan, çok çekirdekte ise 11.714 puan alan OnePlus 8T (veya Ultra), geçtiğimiz günlerde ekran, kamera ve şarj detaylarıyla da sızdırılmıştı. Bu sızıntılar bizlere yeni telefonun 120Hz tarama hızına sahip Fluid AMOLED bir ekran (OnePlus 8 Pro’daki gibi), 4.500 mAh kapasiteli bir pil ve 65W Warp Charge ile geleceğini göstermişti. Kamera tarafında yapılan iddialar ise hayal kırıklığı yaşatmıştı. Öyle ki yapılan iddialar telefonun 2018 üretimi Sony IMX586 kamera sensörünü üzerinde barındıracağını söylüyor. Bu kamera sensörü daha öncesinde birçok OnePlus modelinde yer almıştı; 7, 7 Pro, 7T, 7T Pro, 8 ve Nord.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.