Ana sayfa » Mobil » Google Pixel 5 lansmandan önce kanlı canlı karşımızda!!!

Google Pixel 5 lansmandan önce kanlı canlı karşımızda!!!

Google Pixel 5 lansmandan önce kanlı canlı karşımızda!!!

Google’ın bir süredir üzerine çalıştığı Pixel 5 modeli, lansmana saatler kala tasarımıyla birlikte kanlı canlı görüntülendi.

ABD’li teknoloji devi Google, aylardır gündeme düşen Pixel 5 ve Pixel 4a 5G modelleri için nihayet sona doğru geldi. Şirketin birkaç saat sonra duyuracağı bu telefonlar, bugün resmiyet kazanacak ve yakın zamanda da sahipleri ile buluşmaya başlayacak. Her iki cihaz hakkında zaten yeterince bilgiye sahibiz. Ancak bugün sızdırılan Pixel 5 görüntüleri, onu hiç görmediğiniz kadar net haliyle açığa çıkarıyor.

Jon Prosser adındaki güvenilir bir kaynak, Twitter üzerinden paylaştığı resimler ile Pixel 5 modelinin en canlı görüntülerini ortaya çıkardı.

Google-Pixel-5

Yukarıdaki resimlerden de anlaşılacağı üzere Pixel 5, ön tarafta delikli tasarıma sahip bir ekran ile geliyor. Aynı zamanda selfie kamerası da bu deliğin içerisine yerleştiriliyor. Daha önceki söylentilere göre Pixel 5‘in ekran çözünürlüğü 2340 x 1080 piksel olacak. Dahası bu, 90Hz’e kadar tazeleme oranı ile de desteklenecek.

Cihazın arkasında ise iki kamera sensörü, bir LED flaş ve bir mikrofon bulunan modül yer alıyor. Buna ek olarak ortada fiziksel parmak izi tarayıcısı bulunurken, yanlarda da fiziksel tuşlara yer veriliyor.

İşlemci hakkında konuşacak olursak cihaz, amiral gemisi yongasının yanı sıra daha düşük olan  Snapdragon 765G işlemcisi ile donatılacak. Aynı zamanda bunu;  8GB RAM ve 128GB dahili hafıza seçenekleri ile de destekleyecek.

Google Pixel 5 hakkında merak ettiğiniz diğer özellikler için de, lansmanı beklemenizi öneririz.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.