Ana sayfa » Mobil » Sonunda Beklenen Oldu! Vivo V20 Serisi…

Sonunda Beklenen Oldu! Vivo V20 Serisi…

Sonunda Beklenen Oldu! Vivo V20 Serisi…

Çok yakında Vivo V20 Serisi satışa sunulacak. Fiyat performans konusunda iddialı olan seri hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı.

Vivo, Hindistan’da çıkacak olan Vivo V20 serisi için tanıtmaya başladı. Şirketin resmi Twitter hesabı, gerçek lansmanından birkaç gün önce gelen bir teaser’ı paylaştı. Daha önce, endüstri kaynaklarına göre cihazın 12 Ekim’de piyasaya sürülmesi ima edilmişti, şimdi yeni bir rapor da kullanılabilirliğini ortaya koyuyor.

MySmartPrice raporuna göre, Çinli teknoloji devi V20 serisi içinde iki varyantı piyasaya sürmeyi planlıyor ve temel V20 modeli zaten şirketin resmi web sitesinde sergileniyor. Konuya yakın bir kaynağa göre, akıllı telefon üreticisi akıllı telefonu Güneydoğu Asya ülkesindeki çevrimdışı ve çevrimiçi kanallar aracılığıyla sunarken, teaserlar telefonun ince ve hafif form faktörünü sergiliyor.

Teaser ayrıca Siyah, Beyaz renk seçeneği içeren renk çeşitlerini de gösterir. Bildirildiğine göre seri, çevrimiçi ortağı olarak Flipkart aracılığıyla ülkede satışa sunulacak. Dahası, Vivo’nun resmi çevrimiçi mağazalarında da satılmasını bekleyebiliriz. Ne yazık ki, bu sızıntı dışında, lansmanına ilişkin ek bilgi şu anda mevcut değil.

Şu anda, yaklaşan seri hakkında tahminler yapılabilir, ancak akıllı telefonun arkada 65 megapiksel üçlü kamera kurulumu, 44 megapiksel özçekim kamerası ve 4000 mAh pil ile birlikte kullanılacağı resmi olarak onaylandı. Muhtemelen hızlı şarjı da destekliyor. Önümüzdeki birkaç gün içinde gelmesi beklenen daha fazla güncelleme için bizi izlemeye devam edin.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.