Ana sayfa » Güncel Teknoloji Haberleri » iPhone 12 mini ve iPhone 12 reklamlardan sonra sizlerle…

iPhone 12 mini ve iPhone 12 reklamlardan sonra sizlerle…

iPhone 12 mini ve iPhone 12 reklamlardan sonra sizlerle…

Resmen yılan hikayesine dönen iPhone 12 mini ve iPhone 12 ile ilgili satış tarihi konusunda ilk bilgi ortaya çıktı. Belki yarın; belki de…

Akıllı telefon pazarında son dönemde büyük bir rekabet yaşanıyor. Bu rekabetin en önemli sebebi ise pandemi. Pandemi sürecinde insanların telefon alma eğilimleri ciddi anlamda değişmeye başladı. Artık üreticilerin amiral gemisi telefonlar yerine orta segment telefonlara yönelmeye başladıklarını görüyoruz. Bundan dolayı da Apple alelacele iPhone SE modeli ile karşımıza çıktı. Görünen o ki Apple bununla da yetinmeyecek ve iPhone 12 mini ve uygun fiyatlı hatta iPhone 11‘den bile daha uyguna iPhone 12 ile karşımıza çıkacak.

Bir süredir telefonların ne zaman satışa sunulacağı ile ilgili bilgiler ortada dolaşıyordu ve bugün ortaya çıkan bilgilere göre Apple 5 Ekim tarihi itibariyle her iki modelin de satışına başlayacak. Her iki modelinde 4G desteğine sahip olacağı gelen bilgiler arasında. Bununla birlikte her iki telefonun da hafıza kapasitesi  64GB, 128GB ve 256GB şeklinde olacak. iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max modellerinin minimum depolama kapasitesinin 128 GB‘tan başlayacak bunu da belirtelim.

iPhone 12 mini

Apple’ın 5G destekli yeni nesil iPhone 12 modelinin fiyatının ise 1.000 dolar seviyesinde olması bekleniyor. Bununla birlikte bu telefonlarda 8GB RAM de olabilir. Bunları düşündüğümüzde bugün 700 dolar seviyesinde 5G destekli birçok üst seviye Android akıllı telefon bulunuyor. Apple’ın 13 Ekim tarihinde yeni nesil 5G destekli iPhone 12 serisini tanıtması bekleniyor. Bakalım, göreceğiz…

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.