Ana sayfa » OnePlus » OnePlus 8 Pro fiyat indirimi çok yakında geliyor! Türkiye’ye de gelsin

OnePlus 8 Pro fiyat indirimi çok yakında geliyor! Türkiye’ye de gelsin

OnePlus 8 Pro fiyat indirimi çok yakında geliyor! Türkiye’ye de gelsin

OnePlus yeni cihazı 8T’yi piyasaya sürerken diğer OnePlus 8 Pro fiyat indirimi alacak. İndirim ile birlikte 8T’ye yol gözükecek!

OnePlus 8T modeli birkaç hafta içinde piyasaya çıkacak ve bazı yeni özellikleri de beraberinde getiriyor. En önemli olan özelliği ise 65W hızlı şarjı destekliyor, bu bir OnePlus telefondaki en hızlı şarj gücü. Telefonun piyasaya sürülmesinden önce OnePlus, OnePlus 8 Pro fiyat indirimi getirdi. OnePlus 8 serisi fiyatları düştü.

İndirimle birlikte 8 Pro 12GB RAM + 256GB depolama versiyonunu lansman fiyatından 100$ indirimli bir şekilde 899$ karşılığında alınabilecek. Ancak bunun yanında, 8GB RAM sürümü ise 899 dolardan 799 dolara düşecek.

8GB Ram + 128GB sürümü için 699 dolar olan OnePlus 8 599 dolar olacak ancak yalnızca Glacial Green renginde mevcut olacak. 12GB + 256GB versiyonu 799$ lansman fiyatından 699$’a düşecek. Ne yazık ki, her ülkede fiyat indirimleri henüz yansımış değil. Dolayısıyla ülkemize de bu fiyatların tam olarak ne zaman yansıyacağı bilinmiyor.

OnePlus 8‘deki fiyat indirimi, 5G versiyonu için 699 dolar olarak fiyatlandırılan Samsung Galaxy S20 FE‘ye kıyasla telefonu tatlı bir rekabetçi haline getiriyor. Bununla birlikte, daha fazla RAM’e sahipken, Samsung’un yeni telefonu daha yüksek bir ekran yenileme hızına, kablosuz şarj için desteğe, daha büyük bir bataryaya, depolama genişletme desteğine ve daha iyi kameralara sahip.

OnePlus 8 serisi, Snapdragon 865 tarafından desteklenmekte. Her iki telefon da yüksek yenileme hızlarına sahip kavisli AMOLED ekranlara ve sol üst köşede delik tasarımlı kameralara sahip. Diğer özellikler arasında 5G, NFC, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.1, OnePlus 8 Pro’da dörtlü kamera ve OnePlus 8‘de üçlü arka kameralar bulunmakta. Pro sürümde ayrıca standart olarak 30W kablosuz hızlı şarj desteği olan 4510mAh pil vardır. Pro sürüm 4300mAh bataryaya sahip ve Warp Charge 30T kablolu hızlı şarjı destekliyor.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.