Ana sayfa » Mobil » General Mobile GM 20 Pro pil testi! Hayaller yine kırık

General Mobile GM 20 Pro pil testi! Hayaller yine kırık

General Mobile GM 20 Pro pil testi! Hayaller yine kırık

Birçok kişinin merakla beklediği General Mobile GM 20 Pro pil testi şu anda yayında. Peki telefon bize pil tarafında gerçekten ne sunuyor?

Akıllı telefonlara pil performans testleri yapmaya devam ediyoruz. Bildiğiniz üzere akıllı telefonları belli bir senaryo ile teste tabi tutuyoruz. Bunu tüm telefonlara aynı şekilde uyguluyoruz. Bugün de herkesin merakla beklediği General Mobile GM 20 Pro pil testi ile karşınızdayız. Bu testi birçok kişi merak ediyordu zira fiyatı ve donanımı ile öne çıkan General Mobile GM 20 Pro orta segmentte ciddi anlamda kullanıcıların beğenisini kazandı. Peki telefon bize pil tarafında ne sunuyor?

Dilerseniz öncelikle telefonun pile etki eden teknik özelliklerine yakından bakalım. Bildiğiniz üzere pile en çok yonga seti ve ekran etki ediyor. İşte pile etki eden teknik detaylar.

  • 6,3 inç boyutunda 2340x1080p Full HD+ 409ppi piksel yoğunluğunda 60Hz destekli IPS LCD ekran
  • 4 adet 2,1 GHz hızında çalışan Cortex A73 ve 2,0 GHz hızında çalışan dört adet Cortex A53 çekirdeklerinden oluşan 12 nanometre üretim sürecine sahip MediaTek Helio P70 yonga seti
  • 4.050 mAh pil gücü
  • 10W Turbo Charge desteği

Teste geçmeden önce ortada bir gerçek var ve bunu da sizlerle paylaşalım. General Mobile‘ın 4.025 mAh yerine artık 5.000 mAh ve üzeri pilleri bizlere sunması gerekiyor. Bununla birlikte rakibi Samsung, OPPO ve Xiaomi gibi pil tarafında en az 5.000 mAh ve üzeri pili bizlere sunabilmeli diye düşünüyoruz. Yorumlarınızı hem videonun hem de bu haberin altına bekliyoruz…

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.