Ana sayfa » Samsung » Samsung Galaxy Tab S4 Android 10 güncelleme müjdesi!

Samsung Galaxy Tab S4 Android 10 güncelleme müjdesi!

Samsung Galaxy Tab S4 Android 10 güncelleme müjdesi!

Samsung Galaxy Tab S4 Android 10 güncellemesi için müjdeli haber geldi! Tab S4 modeli Android 10 güncellemesini alacak.

Samsung Galaxy Tab S4, Haziran ayında ABD ve Kanada’da One UI 2.1 ile Android 10’u aldı ve birkaç gün önce Verizon’un ağına kilitlenen birimler Android 10’a erişebildi. Şimdi, Android 10 sırası AT&T tarafından satılan Galaxy Tab S4.

Yeni yapı, QP1A.190711.020.T837AUCU4CTH5 sürüm numarasıyla geliyor ve 1 Ağustos 2020 Android güvenlik yaması ile geliyor.

Samsung, telefonlarını güncelleme konusunda işleri tersine çevirmiş olabilir. Ancak ne yazık ki Samsung’un tabletleri güncelleme konusunda daha da geride kaldı diyebiliriz.

Hareketle gezinme ve geliştirilmiş karanlık mod gibi Google‘ın Android 10‘da yaptığı tüm iyileştirmeleri bir araya getiren bu güncelleme, Samsung‘un One UI 2.0 ile yaptığı geliştirmeleri ve ince ayarları da içeriyor. Bunlar, hızlı ayarlar düzenindeki değişiklikleri, yerleşik bir ekran kaydediciyi ve daha fazlasını içermekte. Bu tabletlerin her ikisi de, Quick Share dosya paylaşımı ve Single Take kamera modu gibi birkaç küçük özellik daha getiren biraz daha yeni One UI 2.1‘i alıyor.

Bu güncellemeler inanılmaz derecede geç olmasına rağmen, beklemeye değer olmalılar. One UI, Android‘in en sevilen çeşididir ve Samsung‘un son sürümde yaptığı geliştirmeler onu daha da iyi hale getirdi.

Şimdiye kadar, One UI 2.1 Android 10 güncellemesi Fransa’da Tab S4 için ve Birleşik Krallık’ta S5e için kullanıma sunuldu ve her iki tablete de Haziran 2020 güvenlik yamalarını sunuyor. Önümüzdeki günlerde ve haftalarda ülkemiz de dahil diğer bölgelere de gelecektir. Bu nedenle cihazınızda buna arada bir kontrol ettiğinizden emin olun.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.