Ana sayfa » Huawei » Huawei Nova 8 Pro kanlı canlı gözüktü!

Huawei Nova 8 Pro kanlı canlı gözüktü!

Huawei Nova 8 Pro kanlı canlı gözüktü!

Şirketin az bilinen ama güçlü telefonu Huawei Nova 8 Pro kanlı canlı kullanımda gözüktü! Ön tasarımı gözüken cihazın fotoğrafları sızdırıldı.

Huawei Nova 8 serisi akıllı telefonlarını bu yıl Aralık ayında Çin’de duyuracağına dair söylentiler yaygın durumda. Nova 8 serisi üç farklı model olarak Nova 8 SE, Nova 8 ve Nova 8 Pro şeklinde geleceği söyleniyor. Son raporlar, bu telefonların Kirin işlemcilerle değil Dimensity yonga setleri tarafından destekleneceğini de ortaya çıkardı. Bugün erken saatlerde, bir Weibo kullanıcısı, Nova 8 Pro akıllı telefonun birkaç canlı çekimini paylaştı.

Huawei Mate 40 Pro‘nun sol ve sağ kenarları son derece kavisli bir şelale ekranla gelmesi bekleniyor. Mate 40 Pro’nun, ekranın sol üst köşesinde hap şeklinde bir kamera deliği ile donatıldığı da söyleniyor.

İddia edilen Nova 8 Pro‘nun benzer bir ekran tasarımına sahip olduğu görülebilir. Ancak ortaya çıkan telefonun Mate 40 Pro olmadığını öne süren bazı unsurlar var. Öncelikle sızdırılan çekimlerdeki akıllı telefonun kavisli kenarları, Mate 40 Pro‘da yer alacak olan şelale ekranı kadar kıvrımlı değil. Ayrıca telefonun üst kenarına Mate 40 Pro‘nun sahip olması pek olası olmayan bir aksesuar takılmış gibi görünüyor.

Son raporlar, Huawei Nova 8 Pro modeli 120Hz OLED ekran ve Dimensity 1000+ 5G yonga seti gibi özelliklerle geleceğini ortaya çıkardı. 3.999 Yuan (yaklaşık 585$) olarak fiyatlandırılması muhtemel.

Huawei Nova 8, 90Hz ekran ve Dimensity 820 ile gelebilir. Cihaz 3,299 Yuan (yaklaşık 483$) olarak fiyatlandırılabilir. Dimensity 800, 8 GB RAM ve 128 GB depolama gibi özelliklere sahip Nova 8 SE, 2.799 Yuan (yaklaşık 410$) ile gelebilir.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.