Ana sayfa » Mobil » Redmi Note 10 özellikleri belli oldu! Tadından yenmezzzz

Redmi Note 10 özellikleri belli oldu! Tadından yenmezzzz

Redmi Note 10 özellikleri belli oldu! Tadından yenmezzzz

Bir süredir bazı bilgilerini sizlerle paylaştığımız Redmi Note 10 ile ilgili bugün resmi özellikler ortaya çıktı. Gelin yakından bakalım…

Akıllı telefon pazarında Redmi Note serisi çok önemi bir yerdedir. Özellikle Xiaomi kullanıcılarının uygun fiyatlı ürünler tarafında tercih ettiği Redmi Note serisinin yeni modeli ile ilgili bir süredir ortada bilgiler dolaşıyordu ve bugün de Redmi Note 10 ile ilgili ilk resmi bilgiler ortaya çıktı.

BIST listesinde ortaya çıkan telefonun öncelikle yonga seti tarafında bir sıçrayış yapacağını görüyoruz. Snapdragon 732G yerine 5G destekli Snapdragon 750 yonga setine geçiş yapılacağını görüyoruz. Bununla birlikte yeni telefonda OLED panellere geçiş yapılacak. Bu da oldukça olumlu bir gelişme. Yeni nesil Redmi Note 10’nun 6,5 inç boyutunda OLED bir panel kullanacağı raporlandı. Bununla birlikte pil tarafında da 4.820 mAh büyüklüğünde bir pil kullanılacak ama şarj gücü tarafında şimdilik bir bilgi bulunmuyor. Elimizdeki tek görsel ise aşağıdaki bu görsel.

Xiaomi Mi 10T Lite adı ile de satışa sunulacak bu telefonun önümüzdeki ay tanıtılacağı ile ilgili Çin basınında bazı haberler okuyoruz. Görünen o ki; Xiaomi Redmi Note 9 serisinden hemen sonra Redmi Note 10 başarısı için de gün sayıyor. Tüm bunlar ile birlikte şuna da değinmek lazım. Bu özelliklerin bu kadar artmasının da fiyatlara yansımasını bekliyoruz. Yani yeni Redmi Note ailesi, özellikle e üst segment olanları pekte bütçe dostu olmayabilir…

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.