Güncel Teknoloji Haberleri Eylül 26, 2020 19:00

Predator Thronos Air mükemmel bir oyun deneyimi sunacak!

Acer tarafından mükemmel özelliklere sahip oyun kapsülü Predator Thronos Air satışa sunuldu, tüm özellikleri yazımızın devamında.
Predator Thronos Air mükemmel bir oyun deneyimi sunacak!

Firma tarafından yapılan açıklamaya göre Predator Thronos Air oyun kapsülü olarak adlandırılıyor. Kokpit şeklinde üretilen cihaz yüksek donanım özelliklerine sahip. Yüksek donanımı sayesinde oyunları en üst seviyede oynamak mümkün.

Predator Thronos Air özellikleri

Özel bir oyuncu koltuğuna sahip olan cihaz Intel Core i9 10900K işlemcili Predator Orion 5000 masaüstü bilgisayar ile birlikte geliyor. Nvidia GeForce RTX2080Ti ekran kartı bulunuyor. Üzerinde 64 GB RAM bulunan bilgisayar oldukça yüksek özellikleri sahip. Acer Nitro EI491CRP 49 inç Kavisli Monitör ile gelen cihaz 3840 x 1080 çözünürlüğü destekliyor. Cihazın diğer donanımları ise; Predator Galea 350 kulaklık, Predator klavye içerir Aethon 300, Predator Cestus 330 fare. Firma kurulumun çelik çerçeve ve tüm sistem elemanları için uygun sabitleme, sağlamlık ve yapının maksimum güvenilirliği ile uzun süre dayanacak şekilde inşa edildiğini vaat ediyor. İlave olarak özelleştirilebilir kolçaklar ve bir klavye ve fare standı, değişken bir sandalye arkalığı açısı, ayrıca bir kulaklık ve bir bardak içecek için tutucular vardır.

Predator Thronos Air

Cihaz üstün özellikleri ile dikkat çekiyor. Oyun severler için farklı bir deneyim sunacak olan cihazın henüz Türkiye‘de satışı bulunmuyor. Yurtdışı satış fiyatı ise dolar kuruna bağlı olarak ortalama 180.000TL civarında. Yüksek fiyatı nedeniyle ülkemizde satışa sunulması durumunda fazla talep görmesini beklemiyoruz.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.