Ana sayfa » Mobil » realme C11 pil testi! 5.000 mAh candır…

realme C11 pil testi! 5.000 mAh candır…

realme C11 pil testi! 5.000 mAh candır…

Geçtiğimiz günlerde detaylı incelemesini paylaştığımız realme C11 pil testi ile karşınızdayız. 5.000 mAh pil gücü bize ne sunuyor?

Akıllı telefon pazarında en önemli alım kriterlerinden birisi de pil performansıdır. Farklı kullanıcılar, farklı özellikler istese de tüm kullanıcıların ortak isteği iyi bir pil gücüdür. Biz de telefonları gerçek dünyada test etmeye devam ediyoruz. Aynı senaryoyu aynı ortamlarda telefonlara uygulayarak tüm detaylarını ortaya koyuyoruz. Bugün de merakla beklenen realme C11 pil testi ile karşınızdayız.

Dilerseniz öncelikle telefonun pile etki eden özelliklerine kısaca bir bakalım.

  • 6.52 inç büyüklüğünde 1600 x 720 çözünürlüğünde 270ppi yoğunluğunda IPS LCD ekran
  • 2.3GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli MediaTek Helio G35 yonga seti  (4×2.3 GHz Cortex-A53 ve 4×1.8 GHz Cortex-A53)
  • IMG PowerVR GE8320 Grafik birimi
  • 32GB Hafıza 3GB RAM
  • 5.000 mAh pil gücü ve 10A şarj aleti

Bu özelliklere baktığımızda telefonun iyi bir pil performansı sunacağını beklemek saçma olmayacaktır. realme pil tarafında her zaman iddialı bir üretici olmuştu ve realme C11 ile de bu iddiasını sürdürmek istiyor. Yaptığımız pil testinde telefonun ne kadar sürede 10A şarj aleti ile şarj olduğunu ve bekleme süresi tarafında bize ne sunduğuna kadar bulabileceksiniz. Bu testler siz kullanıcılar için en doğru sonucu veren özel testler.

Şimdi dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve hazırladığımız C11 pil testini gelin birlikte izleyelim…

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.