Ana sayfa » Mobil » Huawei Nova 8 ve Mate X2 Yolda! Huawei Zinciri Kırdı mı?

Huawei Nova 8 ve Mate X2 Yolda! Huawei Zinciri Kırdı mı?

Huawei Nova 8 ve Mate X2 Yolda! Huawei Zinciri Kırdı mı?

Bu aralar Huawei’nin başı dertte ancak Huawei Nova 8 ve Mate X2’nin sertifikası ortaya çıktı. Yakında raflardaki yerini akması bekleniyor.

ABD yasağı devam ederse Huawei artık akıllı telefon üretmeyebilir. Bununla birlikte, Çinli telekom devi hala yeni cihazlar piyasaya sürmek için çalışıyor. Bu yaklaşan telefonlar Huawei Nova 8 serisi ve Huwaei Mate X2’dir. Her ikisi de artık model numaralarını sergileyen TENAA tarafından onaylandı. Ek olarak, kod adları da açıklandı.

Önümüzdeki Nova 8 serisinin ve Mate X2’nin TENAA listeleri ilk olarak Weibo’daki popüler sızıntı yapan Dijital Sohbet İstasyonu tarafından paylaşıldı. Ayrıca bu akıllı telefonların kod adlarını da ortaya çıkardı.

Tahminlere göre, Huawei Nova 8 serisindeki cihazların kod adı “Jessica” ve “JessicaH”. Bu ürünlerin pazarlama adından bahsetmemiş olsa da, muhtemelen sırasıyla Nova 8 ve Nova 8 Pro olarak perakende satış yapmalıdır. Ayrıca, her biri iki model numarasıyla gelecekler – JSC-AN00 / JSC-TN00 ve HJC-AN00 / HJC-TN00.

Bunu söyledikten sonra, nova8 serisinin kod adlarını ilk kez duymuyoruz. Ağustos ayında, ünlü bilgi sızıntısı sunucusu Evan Blass, serideki cihazların “Jessica” ve “Barbie” olarak adlandırıldığını ortaya çıkardı. Her neyse, bu kod adlarının yeni nesil nova serileri için olduğunu söylediği için nova8 serisine ait olduğundan doğrudan bahsetmedi. Bununla birlikte, ikinci kod adıyla ilişkili akıllı telefon hala bir gizemini koruyor.

Huawei bu akıllı telefonları piyasaya sürmek için hazırlanıyor olsa da, şirket şu anda cips ve diğer malzemeler için yeni sipariş veremediği için bunların yalnızca Çin ve belirli küresel pazarlarla sınırlı olma ihtimalinin olduğunu belirtmek gerekir.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.