Ana sayfa » Mobil » Garmin Venu Sq akıllı saat tanıtıldı! Apple Watch SE’ye rakip olacak

Garmin Venu Sq akıllı saat tanıtıldı! Apple Watch SE’ye rakip olacak

Garmin Venu Sq akıllı saat tanıtıldı! Apple Watch SE’ye rakip olacak

Akıllı saat sektörü hızla gelişiyor firmalar yeni ürünlerini tanıtmaya devam ediyor. Apple Watch SE’ye rakip olarak Garmin Venu Sq tanıtıldı.

Geçtiğimiz yıllarda Garmin‘in satışa sunduğu akıllı saatler genellikler Apple Watch ile kıyaslanıyordu. Son tanıtımı yapılan Garmin Venu Sq yine Apple Watch SE‘ye rakip olarak kıyaslanacak gibi görünüyor. Saat, bir önceki yuvarlak olanın yerine dikdörtgen bir şekil aldı, daha hafif ve daha kompakt hale geldi, kasa çerçevesi çelik yerine alüminyum oldu. Saatin Temel ve Music Edition olarak iki versiyonu bulunmaktadır.

Garmin Venu Sq özellikleri

Saatte, 240 x 240 piksel çözünürlüğe sahip 1,3 inç AMOLED ekran bulunuyor. Gorilla Glass 3 koruma mevcuttur. Aynı zamanda kalp atış hızı, uyku parametreleri, kan oksijen satürasyonu (SpO2), adet döngüsü, su dengesi, stres seviyesi takibini destekler. Firma tarafından yapılan açıklamaya göre; saat yürüyüş, koşu, yoga, yüzme (su geçirmezlik 5ATM), bisiklet ve diğer sporlar için uygundur. NFC destekleyen saat hem iç hem de dış mekan etkinlikleri için 20’den fazla önceden yüklenmiş mod içerir. Pil ömrü, saat modunda 6 gün ve GPS açıkken 14 saattir. Music Edition versiyonunda bulunan özellik ile müziği doğrudan saate kaydetme ve akıllı telefon olmadan dinleme imkanı sunuyor.

"<yoastmark

Firmadan yapılan açıklamada saatin satış fiyatı; Temel Venu Sq 200 dolar, Venu Sq Music Edition 250 dolar olarak açıklandı. Bakalım tanıtımı yapılan saat gerçekten Apple Watch SE‘ye rakip olabilecek mi?

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.