Ana sayfa » Mobil » Çok İlginç! LG Wings Test Edildi ve Onaylandı mı?

Çok İlginç! LG Wings Test Edildi ve Onaylandı mı?

Çok İlginç! LG Wings Test Edildi ve Onaylandı mı?

Youtube’da sızdırılan bir inceleme videosu, LG Wings model telefonun bütün detaylarını ortaya çıkardı ve hayretler içinde bıraktı.

Açıldığında “T” şeklini alan ve ortadan ayrılabilen mıknatıslı yapısıyla dikkatleri üzerine çeken LG Wings hakkında Youtube kanalı JerryRigEverything adlı kanalda bir video yayınlandı. Video klasik kutu açılımı olarak başlıyor. Telefonun menteşesinin kolaylıkla hareket edebildiğini görüyoruz. Tek bir ekranla da kullanılabiliyor elbette ancak ortadan dilimlenmiş şekilde daha etkili kullanılıyor. Özellikle oyun oynamayı sevenler için konsol görevi de görebilecek. Ancak buna gerçekten ihtiyaç var mı? Bilemiyoruz… Çünkü bölünmüş haliyle çift ekran performansı vermiyor.

Kapalı haliyle Samsung Galaxy Note 10 ile aynı boyut ve incelikte olan telefon, ekranı bölerek hem ön hem arka kamera ile çekim yapabiliyor. Pop-up kamera ile tam ekran performansı sağlanmaya çalışılmış. Ayrıca içi açılan telefonda suya dayanıklılığın olmadığı görülüyor. Bu da bu kadar pahalı bir telefon için oldukça büyük bir eksiklik. Bununla birlikte telefona güç veren Snapdragon 765G yonga seti oldukça düşük bir seviyede. 4.000 mAh bataryanın güç verdiği telefonun şarjı iki ekran için yeterli olacak mı? Bilemiyoruz. Kamera özelliklerinin tatmin edici bir seviyede olacağını tahmin ediyoruz. Artık orta segment telefonlar dahi iyi fotoğraf çekebiliyor.

Ülkemizde satış fiyatının ne olacağını bilmiyoruz ancak yurtdışında 945$ gibi uçuk bir fiyata satılması, telefonun özellikleri için hayli fazla.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.