Ana sayfa » Mobil » 6.000 mAh’lik Galaxy F41 tanıtılmadan önce videosu ile sızdırıldı!

6.000 mAh’lik Galaxy F41 tanıtılmadan önce videosu ile sızdırıldı!

6.000 mAh’lik Galaxy F41 tanıtılmadan önce videosu ile sızdırıldı!

Samsung’un 8 Ekim tarihinde piyasaya süreceği kamera odaklı Galaxy F41 modeli, gerçek kullanım videosu ile sızdırıldı.

Samsung, yeni kamera odaklı Galaxy F41 modeli için artık nefesleri tuttu. 8 Ekim tarihinde gün yüzüne çıkacak olan bu telefon, lansman tarihinden önce şaşırtıcı bir şekilde çalışırken görüntülendi. Gaurav Chaudhary adındaki bir YouTuber tarafından incelenen bu telefon, akıllarda kalan bazı soru işaretlerine de yanıt buldu.

Galaxy F41, aşağıdaki videodan da göreceğiniz üzere  U şeklinde çentik tasarımına sahip  Super Amoled ekran ile gelecek. Buna ek olarak selfie kamerası da bu ekranın içerisinde yer alacak.

https://youtu.be/rud7-avCl3M

Aynı kişi, cihazla ilgili bir takım özellikleri de onayladı. Buna göre Samsung’un ilk F serisi modeli, kapağı açılamayan 6.000 mAh kapasiteli bir pile sahip olacak. Bu özelliği daha önceki haberlerimizde sizlerle zaten paylaşmıştık. Ancak bugün ki video ile de teyit etmiş olduk. Yani Galaxy F41 kesin olarak 6.000 mAh’lik bir pile sahip olacak.

Kamera odaklı olacağı belirtilen F41, videodan da göreceğiniz üzere arka sol üst köşeye dikey olarak yerleştirilmiş üçlü kamera kurulumu ile gelecek. Bunlardan birincil sensörün 64 megapiksel olacağı netlik kazanırken, diğer sensörler hakkında ise şu an için net bir bilgi yok.

Kamera odaklı Galaxy F41, tasarım olarak tıpkı M31‘e benzeyecek. Bunun yanı sıra FHD Plus çözünürlüklü bir ekrana sahip olacak ve selfie kamerası da bu ekranın içerisinde yer alacak. Ayrıca Hindistan’da piyasaya sürülmesi beklenen bu telefon, 20.000 rupinin altında bir fiyat etiketi ile satışa sunulacak. Yani Türk Lirası bazında hesaplarsak 2.0002.500 civarlarında olacak. Tabi vergiler hariç…

Diğer teknik özellikler açısından F41,  ARM Mali G72 GPU ve 6GB’da RAM ile desteklenecek. Buna ek olarak  M31 ve bazı diğer orta sınıf cihazlar gibi de  Exynos 9611 yonga setinden güç alacak.  Ayrıca 15W şarjı destekleyen 6.000 mAh’lik devasa batarya ile gelecek.

Yazılım açısından F41, kutudan Android 10 tabanlı One UI 2.0 arayüzü ile çıkacak. Ancak cihaz piyasaya sürülünceye dek, şirket One UI 3.0 güncellemesine de yükseltilebilir. Bunu elbette zaman gösterecektir.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.