Ana sayfa » OPPO » OPPO TV şirket tarafından onaylandı! Çıkış tarihi belli ne zaman?

OPPO TV şirket tarafından onaylandı! Çıkış tarihi belli ne zaman?

OPPO TV şirket tarafından onaylandı! Çıkış tarihi belli ne zaman?

Çinli akıllı cihaz üreticisi OPPO TV üretimine start veriyor! Şirket akıllı televizyon üreteceğini ve tanıtım tarihini duyurdu!

OPPO, Ekim ayında akıllı TV pazarına giren bir sonraki popüler akıllı telefon üreticisi olacak. Şirket, bugün erken saatlerde Çin’de ColorOS 11 ve OPPO Watch ECG Edition‘ı tanıttığı OPPO Geliştirici Konferansı (ODC) 2020’de OPPO TV için adım attıklarını resmi olarak  duyurdu.

Çinli akıllı telefon üreticisi OPPO, Aralık 2019’da düzenlenen OPPO INNO Günleri konferansında bir ekosistem inşa etme planlarını açıklamıştı. Aynı ayda, şirketin yakında akıllı TV’leri piyasaya süreceği iddia edildi.

Neredeyse altı ay sonra, Çin’de Reno4 serisinin piyasaya sürülmesinden bir gün sonra, şirket bilerek televizyonlarının bir TV taslağını fotoğrafta geliyormuş gibi dalga geçti. Ardından, bu ayın başlarında, yaklaşan OPPO TV için ve uzaktan kumandaları sırasıyla 3C ve Bluetooth SIG sertifikaları aldı.

Bu sertifikalara göre, OPPO akıllı TV’ler AOC, Envision ve Philips şirketlerinin ana şirketi olan TPV Display Technology (Xiamen) Co.Ltd tarafından üretilecek.

Her biri on model numarasıyla 55 inç ve 65 inç olmak üzere iki boyutta gelecekler. Uzaktan kumandalarında ise model numaraları sırasıyla RC-001D ve BRC-004A olacaktır.

Bunu söyledikten sonra, bu televizyonların özellikleri hala bir muamma. Ancak şimdi, OPPO‘nun Ekim ayında lansmanını onayladığı gibi, şirketin önümüzdeki günlerde özelliklerini de duyurarak ön satış yapmasını bekleyebiliriz.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.