Samsung Eylül 23, 2020 21:30

Samsung Galaxy S21+ pil boyutu sızdırıldı!

Şubat ayında tanıtılması beklenen Samsung Galaxy S21+ pil boyutu internete sızdırıldı. Galaxy S21+ pil boyutu Kore Güvenlik listesinde gözüktü!
Samsung Galaxy S21+ pil boyutu sızdırıldı!

Samsung‘un en yeni Galaxy S serisi modeli olacak olan Samsung Galaxy S21+ pil boyutu internete sızdırılmış olabilir!

Samsung‘un S21 serisini Şubat ayına kadar piyasaya sürmesi beklenmiyor, ancak telefonlarla ilgili ilk ayrıntılar çoktan gelmeye başladı. Bu ayın başlarında S21 ve S21+ pil boyutları hakkında bir gönderi gördük ve şimdi eski sızıntıdan çok daha fazla ayrıntıya sahibiz. Galaxy S21 Plus ile aynı EB-BG996ABY model numarasını taşıyan bir modelin pili Kore Güvenlik listesinde görüldü.

Ayrıca bu sefer gerçek pil hücresinin bir resmine sahip de olduk. Ayrıca bu Kore Güvenlik listesinde görülen sayfada 4,800 mAh boyutunda tipik bir kapasiteyi ortaya koyuyor. Daha önce 4,660 mAh dereceli kapasiteyi 3C sertifikasından biliyorduk. Yeni liste ayrıca Çinli üretici Ningde Amperex Technology’nin yaklaşmakta olan Galaxy S serisi telefonların pillerinin yeni üreticisi olduğunu da doğruluyor.

Yeni nesil Galaxy S serisi için şu ana kadar ortaya çıkan en net bilgi pil kapasitesi olmuş oldu ve doğrulandı diyebiliriz. İlerleyen günlerde Şubat ayına yaklaştıkça çok daha fazla sızıntı veya doğrulanmış bilgi bizlerle olacaktır. Şunu da belirtelim ki Samsung‘dan pil konusunda bir atak beklenirken bir önceki seri ile yakın bir pil kapasitesi sunması bir miktar üzücü.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.